איך מפיקים אירוע בטבע ללא חשמל?

איך מפיקים אירוע בטבע ללא חשמל?

הפקת אירוע בטבע- באמצעות השכרת גנרטור

כאשר היו חוגגים חתונות בעיירות ובכפרים בחו”ל, הסתדרו שנים רבות ללא חשמל. התושבים היודעים לנגן, היו יוצאים עם כלי הנגינה ומנגנים. בתקופות קדומות יותר- היו נשים יוצאות למחולות בט”ו באב וביום הכיפורים, ללא מערכת חשמל. בשנים האחרונות, הולך ונפוץ הטרנד של אירועים בטבע. לעיתים, יהיו אלו חתונות רומנטיות. לעיתים, בר מצוות ובת מצוות מיוחדות. ופעמים רבות- ימי גיבוש לעובדים. כיום, אנו השתנו, ויש צורך בחשמל. כיצד מפיקים חשמל בשטח ללא חשמל- גנרטור?

מה מיוחד באירוע בטבע? באירועים בטבע יש אווירה אחרת. יש יציאה מהשגרה. בעולם המתועש, כל יציאה מהשגרה, נותנת לנו תחושה של רוגע וחוויה. בעבר היו חיים בטבע, היום לא. היציאה מהטבע, נותנת למשתתפים באירוע את החוויה של הניתוק מהמרוץ היום- יומי, ומעבר לעולם אחר- הטבע. לכן, חתונות בטבע- הם רומנטיות יותר. בר מצווה או בת מצווה בטבע, מיוחדים יותר, ומשאירים חוויה חזקה יותר. גם ימי גיבוש בטבע, יהיו איכותיים יותר, ומגבשים יותר.

ניתן להפיק ולעצב אירוע בטבע, בצורה מפוארת כמו אירוע אמיתי. כמובן, יש צורך בשכירת ציוד מתאים. יש לארגן במה גדולה ומכובדת. על הבמה, יש להציב שולחן למכובדים. יש להציב סטנד, ומיקרופון אלחוטי לדוברים. ברחבי השטח, יש לפזר שולחנות וכיסאות. יש לתלות ברחבי השטח שרשראות עם נורות. מומלץ להוסיף פנסי תאורה לבנה איכותיים, כדי שהאירוע יאיר יותר. גם באירועים לילדים, וגם באירועים לעובדים, מומלץ להציב בשטח מכונות מזון כמו: פופקורן, צמר גפן מתוק, נקנקיות, עמדת וופל בלגי. באירוע לילדים יש להציב מתנפחים.

בפסקה הקודמת, פירטנו איך אפשר להפיק אירוע מושלם בטבע. אבל, שכחנו לציין את המרכיב הכי חשוב. ללא מקור חשמל לא יהיה אירוע. דרך המיקרופון לא יישמע כלום. הנורות ופנסי התאורה לא ידלקו. מכונות המזון, והאטרקציות החשמליות לא יעבדו. לא ניתן יהיה להקרין סרטונים ומצגות. אז מה עושים? בשביל זה יש להגיע לחברה מקצועית שמספקת השכרת גנרטור.

ישנם חברות שונות, המשכירות גנרטורים להפקת חשמל באירוע. מומלץ להתייעץ עם נציגי החברה, ובעזרתם לבחור גנרטור מתאים. חשוב לבחור גנרטור המפיק חשמל בכמות המספיקה לצרכים שלכם באירוע. מומלץ להחליט עם החברה האם מתאים גנרטורים על גלגלים, והאם לבחור גנרטור שקט או רועש. חשוב שהחברה תספק כבלי חשמל וציוד נלווה. מומלץ לפעמים לשלם יותר, ולהיעזר בתמיכה טכנית של נציגי החברה בעת האירוע.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד