אילו סוגי מקרנים קיימים?

אילו סוגי מקרנים קיימים?

יש לכם אירוע משפחתי ואתם רוצים להקרין בו קליפ לחתן והכלה, יש לכם אירוע עסקי ואתם רוצים להקרין מצגת עבודה לעובדים? עם מקרן להשכרת תוכלו לעשות זאת. בעזרת מקרן להשכרה תוכל ולהקרין תמונה בחדות גבוהה של רזולוציה גם לאורחים שלכם באירוע או לעובדים שלכם. כל מה שאתם צריכים זה מקרן להשכרה שיתאים לצרכים של האירוע שלכם.

מהו מקרן?

מקרן הוא מכשיר אשר משדר באמצעות עדשה אות וידאו על גבי מסך ההקרנה. עוצמת המקרן ובהירותו נקבעת הודות לנורה אשר נמצאת בתוך המקרן. באמצעות המקרן ניתן לכוון, לטשטש או לתקן את התמונה אשר מוצגת על מהסך. את המקרן נוכל למצוא באירועים רבים ומגוון כגון: הקרנת מצגות בהפקת כנסים וימי עיון או קליפ באירוע משפחתי, הדרכה בכיתות לימוד, הקרנת סרטים, הקרנת מופעים ועוד.

תפקידו של המקרן להעביר לנו תוכן על גבי המסך הגדול. זה יכול להיות סרט שמוקרן על המסך, קליפ באירוע משפחתי או אפילו מצגת לתלמידים. בעזרת המקרן ניתן לצפות בסרטים ובתוכניות טלוויזיה, להציג משחקים וכל תוכן אחר על גבי המסך שלנו בבית, אם מדובר על בתי ספר אז להציג תוכן חינוכי, להציג מצגות עסקיות באולמות ובכנסים ועוד.

קיימים סוגי מקרנים שונים אשר משתמשים בטכנולוגיות שונות. בין סוגי המקרנים השונים ניתן למצוא:

מקרן CRT  טכנולוגיה הפועלת על שלושה צבעים כחול, ירוק ואדום. במקרן זה המכשיר משמש להקרנה בחדרי קולנוע גדולים ובמצגות אור קוליות.

מקרן LCD  – מקרן בעל מסך LCD קטן המוגדל ע”י זכוכית מגדלת, במקרן זה ניתן להשתמש באירועים שונים פרטיים וכן ובאירועים עסקיים.

מקרן DLP– באמצעות שבב ניתן להגדיל את התמונה באמצעות מראות וזכוכית מגדלת.

מקרן להשכרה הוא מקרן משתלם יותר מבחינה כספית. באמצעות מקרן להשכרה ניתן לחסוך אלפי שקלים על רכישת מקרן חדש ולקבל מקרן איכותי ומתקדם. חשוב שחברת השכרת מקרנים שאתם שוכרים ממנה את המקרן תהיה איכותית, אמינה ובעלת ניסיון בתחום המקרנים. אם מדובר על אירוע חד פעמי כמו כנס, יום עיון או חתונה, עדיף לך עד מאוד לשכור מקרן ולא לרכוש אותו, מאחר שבתום האירוע לא יהיה לכם הרבה מה לעשות איתו, מעבר לכך תחסכו אלפי שקלים ברכישת מקרן חדש.

בטרם השכרת מקרן חשוב שתבררו את סוג המקרן והאם הוא מחברה מוכרת, ככל שהמקרן יהיה מחברה איכותית ומוכרת ומסוג טוב כך הוא איכות התמונה שתוקרן על המסך תהיה חדה ובאיכות גבוהה. עם מקרן להשכרה תוכל ולהקרין מצגת ביתית, להקרין סרט לחברים או אפילו לעשות ערב קריורקי.

מוצרים בנושא:

השכרת מקרן 8,000 לומן EPSON

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד