בידורית ניידת להשכרה

בידורית ניידת להשכרה

רוצים להעביר הרצאה, הדרכה או אירוע קריוקי? מחפשים רמקול מקצועי?

אם אתם מתכננים להעביר הרצאה, הדרכה, סדנא או כל דבר הדורש מכם להשתמש במיקרופון, מומלץ לכם להזמין שירותי בידורית ניידת להשכרה. הבידורית הניידת מגיעה עם סאונד באיכות מאוד גבוהה ומיקרופון אחד או 2 אשר ישמש אתכם לאורך כל ההרצאה או ההנחיה שלכם. הבידוריות המקצועיות ביותר היום הן נטענות ונוחות מאוד לשימוש ואפשר להשתמש בהן בחוף הים, בפארקים ובערבי קריוקי פרטיים או לעובדים בחברה. לאירועים חד פעמיים מומלץ להזמין שירותי השכרה מקצועיים בכמה מאות שקלים ולחסוך את ההשקעה בבידורית היכולה להגיע לאלפי שקלים.

בידורית 2 מיקרופונים באיכות מעולה

בכדי לשדרג את האירוע שלכם ולספק לאורחים שלכם את איכות הסאונד הטוב ביותר, אתם יכולים לשכור בידורית 2 מיקרופונים הפועלת על 200 וואט או 350 וואט ויכולה לפעול ללא חיבור לחשמל עם סוללות הטענה חזקות ויציבות. ניתן לחבר את הבידורית לטלפון הנייד או למחשב ואף לדיסק און קי במידה ואתם מעוניינים להשמיע מוזיקה במקביל לשירה או לדיבור שלכם. ניתן להוסיף גם מיקרופון מדונה לשימוש נוח יותר ועגלה חזקה לנשיאה קלה של מכשיר הבידורית.

בידורית להשכרה במחירים מעולים

על מנת שתוכלו להנות ממחיר משתלם לשירותי בידורית להשכרה, אתם צריכים לפנות לחברה מקצועית היכולה לספק לכם מגוון רחב של בידוריות בכדי שתוכלו לבחור את הבידורית המתאימה ביותר לכם. על פי סוג האירוע שלכם ומטרת השימוש במיקרופון וברמקול של הבידורית, ניתן להתאים לכם את הציוד הנדרש ובדרך זו גם לבחור בבידורית המתאימה ביותר לתקציב שלכם. המחיר תלוי בסוג הבידורית, ברמת הוואט שלה ובמקום בו יערך האירוע שלכם. בידורית ניידת נטענת היא הפתרון המושלם לאירוע נייד אשר אינו דורש הקמה של מערכת הגברה מקצועית.

בידורית ניידת להשכרה מחברה מובילה בתחום ההגברה

להזמנת שירותי בידורית ניידת להשכרה, צרו קשר עם חברת PlayMusic המביאה אליכם את ציוד ההגברה הטוב ביותר לאירועים. הבידוריות של החברה מתוחזקות בצורה מקצועית ומגיעות אליכם במצב מעולה עם איכות סאונד גבוהה מאוד. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע בראש הדף והוא ישמח להתאים לכם את סוג הבידורית לסוג האירוע שלכם.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד