גימיקים מיוחדים במסיבות ואירועים

גימיקים מיוחדים במסיבות ואירועים

באירועים משפחתיים גדולים כמו למשל חתונה באולם או בגן  אירועים, אפקטים מסוימים מעצימים את האווירה ואפילו עושים אותה לדרמטית, כמו למשל הפעלת מכונת עשן עם אפקטים של תאורה מעניינת שרק גורמת לעוד אטרקציה מעניינת באירוע שלכם. אין כמו חתן וכלה שיוצאים לרקוד את הריקוד הראשון שלהם לאחר החופה כאשר העשן והתאורה מותאמים למוסיקה ולגודל החלל באולם או בגן האירועים. ניתן למצוא תקליטנים שיש להם מכונת עשן יחד עם ציוד ההגברה והתאורה ולכן, הפעלה מקצועית מצד התקליטן וצוות ההגברה והתאורה שלו, יכולים להעניק נופך מעניין לכל אירוע באמצעות ציוד ואפקטים מתוחכמים.

אחד הגימיקים המיוחדים במסיבות ואירועים

לא אחת, אנו עורכים מסיבה ומעוניינים כי היא תהיה מרשימה. אחד הגימיקים הבולטים והאהובים על כולם הוא הצבת מכונת עשן אשר תפיץ. עשן ברחבת הריקודים, מה שיקנה אווירה מיוחדת למוזמנים. המסיבה נראית הרבה יותר מושקעת, כאשר ישנה מכונת עשן שתקנה את האווירה הרצויה והמיוחדת הן בקרב בעלי האירוע והן בקרב המוזמנים. חשוב כי תקפידו על הבטיחות, כאשר אתם פונים לחברות מסוימות שיש להם מכונת עשן להשכרה מקצועית ואיכותית. יש להקפיד על הוראות ההפעלה של המכונה, אך אם הזמנתם תקליטן, שיש לו כבר מכונת עשן, פתרתם לכם את הבעיה והוא יהיה זה שיפעיל אותה עבורכם בצורה הכי מקצועית, שאפילו תתאים למוסיקה. יש להציב  את מכונת עשן במקום מעט גבוה, כך שהפיזור יהיה שווה ונכון בחלל בו נערכת המסיבה או האירוע.  אם השכרתם את מכונת העשן, כדאי כי תוודאו שיש יחד עם המכונה, גם חומר מיוחד למילוי. רבים מעוניינים גם באפקט השלג, שיכול להיות מעניין יחד עם העשן. אם אתם חושבים לשכור מכונת עשן, כדאי כי תשאלו גם על אפקט השלג, שיהיה עד גימיק מעניין ומושך באירוע המיוחד שלכם.

מכונת עשן היא כאמור מכונה הפולטת אדים סמיכים שדומים לעשן או ערפל. שימוש עם מכונות העשן, נפוץ בתעשיית הבידור ובבימות השונות, אם לצרכי אפקטים, או אווירה. היום, ניתן למצוא מכונת עשן קטנה יותר, שמתאימה גם לאירועים משפחתיים ופרטיים. מכונות אלה, המיועדות גם לאנשים הפרטיים, הן פרקטיות ונוחות לנשיאה ושימוש.

ישנן חברות רבות שמתעסקות עם השכרה ומכירה של ציוד כמו אפקטים שונים. אחד האפקטים הבולטים היא מכונת עשן. בחברת play music, תוכלו למצוא את מכונות העשן המשוכללות ביותר במחירי שכירות סבירים. חברת play music, תייעץ לכם ותציע לכם את מכונת העשן שתתאים ביותר לגודל החלל באירוע שלכם. החברה מספקת ציוד הגברה ואפקטים משוכללים ועדכניים לאירועים פרטיים וציבוריים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד