גלו מהם כללים הברזל בבחירת תאורה לאירוע!

גלו מהם כללים הברזל בבחירת תאורה לאירוע!

כאשר אנו שוכרים תאורה לאירוע עלינו לקח בחשבון שלושה גורמים מרכזיים, אופי האירוע, מיקום האירוע ומורכבות התאורה.

אופי האירוע קובע את אופי התאורה. כאשר אנו עורכים הופעות, לדוגמה, חשוב לשכור תאורה עם פרוז’קטורים רבי עוצמה שימקדו את תשומת הלב של הקהל לבמה. כאשר אנו עורכים מסיבת חוף, חשוב לבחור תאורה רומנטית ורכה שתאיר נכון את רחבת הריקודים ותעצים את החוויה של המסיבה.

כאשר אנו מקיימים תערוכה לקידום מוצר, יש לבחור תאורה שונה מאשר לאירועים משפחתיים או חברתיים. תאורה מתאימה בתערוכות תיצור את הרושם ואת הסטייל הנדרשים לקידום המוצר. חשוב לשלב בין גופיתאורה שיעניקו מספיק אור בתוךהחלל שבו מתקיימת התאורה לבין גופי תאורה ממוקדים שיאירו בעוצמה מתאימה ובצורה מתאימהאת הדוכנים בתערוכה ואת המוצרים השונים. אם יש לכם אמצעי פרסום שונים בתערוכה, חשוב להאיר גם אותם.

מיקום האירוע משפיע על בחירת רכיבי התאורה. אם אתם עורכים את האירוע במקום פתוח חשוב לוודא כי כל המקום מואר היטב בצורה מרבית. כדי להעניק לאירוע קסם וחוויה ייחודית מומלץ לשלב בין סוגי פנסים שונים, עוצמות שונות של תאורה ואפקטים מרשימים.

טיפ שלנו: במקומות פתוחים יש לשכור גם  גנרטור שיספק את החשמל הנחוץ להפעלת התאורה. חשוב לבחור גנרטור בעל הספק חשמל מתאים ורצוי לשכור גנרטור נוסף לגיבוי למקרה של תקלות. צוות העובדים בחברת פליימיוזיק ישמח לוות אתכם בכל אירוע ולדאוג להקמת התאורה ולהפעלת הגנרטור.

מורכבות התאורה – רק חברה מקצועית שצברה ניסיון רב בתחום השכרת תאורה לאירועים תדע לייעץ לכם על גופי התאורה המתאימים לכל סוג של אירוע ועל האביזרים הנוספים הנדרשים.

את התאורה חייבים להפעיל אנשים מקצועיים שהתמחו בתחום וצברו ידע וניסיון רב. עליהם להיות מומחים בתחומים שונים, בתחום החשמל, באלקטרוניקה, במוזיקה ועוד.

מתכננים אירוע? צרו קשר עם צוות העובדים של חברת “פליימיוזיק” ישמח לעמוד לרשותכם בעצות והמלצות טובות לכל סוג של אירוע שתארגנו.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד