גנרטורים להשכרה- כיצד נדע מה לבחור?

גנרטורים להשכרה- כיצד נדע מה לבחור?

לפני שנתחיל לבחון את סוגי הגנרטורים השונים, עלינו להבין, שהגנרטור, הוא למעשה “תחנת הכח” של הפקת החשמל לאירוע. בישראל, החשמל מופק באמצעות תחנות כח חשמליות. בתחנות הכח, יש גנרטורים ענקיים, המופקים באמצעות אדים וחום היוצאים מהארובות. למעשה, מה שמפיק את החשמל, הוא סיבוב הגנרטור. ישנם גדלים שונים של גנרטורים. יש גנרטור קטן, המספיק להדלקת נורה. התלמידים בבתי הספר מסובבים אותו ידנית. ישנם גנרטורים קטנים ביתיים, וישנם גנרטורים עבור אירועים.

כאשר תפנו לחברת השכרה, כגון: playmusic ותבקשו השכרת גנרטור- יישאלו אתכם נציגי חברת ההשכרה: מה תפוקת החשמל של האירוע? תפוקת החשמל נמדדת לפי כמות המכשירים באירוע, וסוגי המכשירים באירוע. ישנם מכשירים הצורכים יותר חשמל, וישנם מכשירים הצורכים פחות חשמל. נציגי החברה מומחים מספיק כדי לבצע אומדן כמות של וואט שתופק באירוע. לפי כמות הוואט שתופק באירוע, יציעו לכם נציגי החברה מכשיר מתאים.

אחרי שהבנתם מה צריכת החשמל באירוע. עליכם לחשוב: כיצד תובילו את הגנרטור? בדרך כלל, אפשר לשלם יותר, וצוות החברה יטפל בגנרטור. לפעמים, יש מבין מארגני האירוע, שיכולים לטפל בגנרטור, ובחיבורים החשמליים. אולם, כדי להקל על מארגני האירוע, מומלץ לשכור גנרטור עם גלגלים. באופן כללי- גם בגנרטורים המכילים תפוקה גבוהה, יש גנרטורים כבדים יותר, ויש כבדים פחות.

במשך שנים רבות, כל הגנרטורים היו פולטים רעש. בשנים האחרונות, פותחו רכיבים ומתגים מיוחדים, המצליחים להשתיק את רעש הגנרטור. מובן, שגנרטור מושתק עולה יותר. על מנת להצליח לבחור נכון- עליכם לחשב: האם הגנרטור נמצא בקרבת המשתתפים? אם התשובה הינה חיובית- מומלץ שתבחרו בגנרטור מושתק (ראו דגם זה השכרת גנרטור מושתק). רעש גנרטור יכול להפריע באירוע. אם השטח גדול דיו, ויש כבלים ארוכים דיים, ניתן לבחור בגנרטור רועש, ולהציב את הגנרטור במקום מרוחק. אם אתם בוחרים בגנרטור רועש- עליכם לשכור סלילי חוט מאריך ארוכים ביותר, וכמות מספיקה של שקעי חשמל מפוצלים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד