גנרטור ברעננה – 9 כללי בטיחות שחשוב להכיר

גנרטור ברעננה – 9 כללי בטיחות שחשוב להכיר

גנרטור – 9 כללי בטיחות שחשוב להכיר

  1. הגורם החשוב ביותר לאחזקה ולהפעלה תקינה של הגנרטור הוא אספקה מתאימה של אוויר. גנרטור שאינו מאוורר היטב עלול להתחמם, להתקלקל, לגרום לקצר חשמלי, לעלות באש ולסכן הן את הרכוש והן את בני האדם. כאשר אתם שוכרים גנרטור חשוב להקפיד שהגנרטור מאוורר היטב.
  2. חשוב להציב את הגנרטור במקום מתאים. הצבת הגנרטור במקום שאינו מתאים עלולה להשפיע על התפקוד של הגנרטור ובמקרים חמורים אף לסכן את המשתמשים בו. אל תניחו את הגנרטור במקום סגור, הגנרטור משחרר רעלים ובמקום סגור הרעלים עלולים להרעיל את האוויר ולהחליף את האוויר הנקי באוויר מלא רעלים.
  3. הקפידו להניח את הגנרטור במקום שאינו מאפשר גישה לילדים.
  4. אם אתם רוצים לעשות מסיבת סיום באזור רעננה, כדאי לכם לחפש חברת השכרת ציוד שיש לה גם גנרטור ברעננה
  5. אל תציבו את הגנרטור קרוב לגזים או לכל חומרים דליקים אחרים.
  6. לפני שאתם מפעילים את הגנרטור, חשוב להכיר את דרך הפעולה שלו ואת המערכות המרכזיות המניעות אותו. חברות ההשכרה, כגון: פליי מיוזיק מצרפות לגנרטורים עלוני הסברה והנחיות איך לפעיל גנרטור, קראו אותו בעיון. ככל שתכירו טוב יותר את מערכת החשמל של הגנרטור תוכלו להפעיל אותו בבטיחות בהתאם להוראות.
  7. אל תיגעו בחלקים הפנימיים של הגנרטור. זכרו גנרטור הוא כמו תחנת חשמל קטנה, נגיעה בחלקים הפנימיים מסוכנת מאוד ועלולה לעלות בחיי אדם. אם יש לכם תקלה, אל תנסו לחסוך בכסף ולנסות לתקן את התקלה לבד. הזמינו איש מקצוע מומחה ומיומן והמתינו בסבלנות עד שהוא יגיע ויטפל בתקלה.
  8. הגנרטורים פועלים על דלק או על דיזל, אל תדלקו את הגנרטור כאשר הוא פועל. הדלק משחרר גזים אל האוויר וכאשר הגנרטור חם הוא עלול להביא לשריפה של אדי הדלק וליצירת אדים דליקים. תדלוק הגנרטור בזמן פעולה עלול להביא לשריפה. תדלקו את הדלק רק כאשר הוא אינו פועל והמתינו כחצי שעה לאחר כיבוי הגנרטור עד אשר הוא יתקרר.
  9. בסיום הפעלת הגנרטור ודאו היטב כי כיביתם אותו היטב.
קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד