גנרטור להשכרה במגוון גדלים

גנרטור להשכרה במגוון גדלים

גנרטור להשכרה שמתאים לכמות מכשירי החשמל להספק ולגודל החלל הוא הכרחי בהרבה מקרים, בהם נהיה זקוקים לזרם חשמלי, כמו לדוגמא בתנאי שדה, אירוע כמו חתונה בטבע, מסיבות טבע ועוד. ישנן חברות אשר משכירות ציוד כמו גנרטורים, למטרות אלה. ציוד תאורה, הגברה, תנורים, בידוריות, אוורור, חימום ועוד, כל אלה, יהיו זקוקים לפעול באמצעות גנרטורים. ניתן כמובן לשכור יותר מגנרטור אחד, המידה וגנרטור אח לא יספיק. הקלות והנוחות שבשימוש גנרטורים, מאפשרת לכל אחד להשתמש עמו. מי שעורך אירוע חד פעמי, מומלץ כי ישאל על גנרטורים ויבצע סקר שוק מקיף לגבי סוגי הגנרטורים מחירם ועוד. חשוב תמיד להתייעץ עם הבעלים של חברות המשכירות ציוד לאירועים, כך שהם יוכלו להתאים לכם את הסוג הנכון של הגנרטור.

סוגי הגנרטורים להשכרה שקיימים בשוק

ניתן למצוא שני סוגים של גנרטור להשכרה, האחד נייד והשני נקרא “גנרטור המתנה”. הגנרטור הנייד, נועד לכמה תפקידים כמו בטיולים, לשימוש ביתי או לאירועים. הגנרטור השני שהוא גנרטור המתנה, הינו מורכב באופן קבוע מחוץ לעסק או לבית ומיועד לספק חשמל באופן קבוע. כאשר ישנה הפסקת שחמל בזרם תקין, הגנרטור פועל ומספק חשמל. גנרטורים מסוג המתנה, מחויבים ברישיון מיוחד. בדרך כלל, במפעלים גדולים, ניתן למצוא את סוגי הגנרטורים להמתנה. רבים פונים לחברות המשכירות גנרטורים והרבה חברות הפקה, משתמשות בחברה קבועה המשירה להם גנרטורים לאירועים פתוחים הנמצאים מחוץ לאולמות או גני אירועים.

הגודל של הגנרטור הוא זה שחשוב, היות ואם מדובר על הספקי חשמל נמוכים יחסית, גנרטור להשכרה שיהיה קטן, יספיק ואילו אם מדובר במקומות גדולים שיש בהם הרבה מכשירי חשמל להפעיל ובהספק גבוה יש לשכור גנרטור גדול. בדרך כלל למי שאינו מתמצא, חברות שמשכירות גנרטורים, ימליצו ללקוחותיהם בנוגע לסוג הגנרטור שעליהם לשכור. חשוב, כי החברה תהיה זמינה, או שתספק בעת צרה, גנרטור נוסף, במידה וישנה תקלה חלילה בשיא של אירוע. לרוב, חברות ההפקה נעזרות בגנרטור גיבוי נוסף, על כל צרה שלא תהיה.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד