גנרטור להשכרה במרכז

גנרטור להשכרה במרכז

גנרטור להשכרה במרכז משמש אותנו למגוון צרכים, אך בעיקר כאשר אנחנו מעוניינים להשתמש בציוד כמו מכשירים חשמליים, מערכת מיזוג אוויר, מערכות תאורה, מערכות הגברה ועוד בשטחים פתוחים או במקומות שבהם אין חיבור לתשתיות החשמל. במאמר זה ליקטנו שאלות נפוצות על אודות השכרת גנרטור ופנינו אל המוחים של “פליימיוזיק” לקבל תשובות.

גנרטור להשכרה במרכז – אתם שואלים, מומחי פליימיוזיק עונים

שאלה: מה זה גנרטור?

תשובה: גנרטור הוא מכונה אשר באמצעותה ממירים אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית. עקרון הפעולה של הגנרטור מבוסס על העובדה שיסוד רדיואקטיבי, כמו פלוטוניום לדוגמה, דועך ובתהליך הדעיכה הוא מייצר חום רב המתורגם לחשמל.

שאלה: מי צריך לשכור גנרטור?

תשובה: מפעלים, בתי עסק, מארגני אירועים ואנשים פרטיים מחפשים גנרטור להשכרה במרכז ובכל מקום שבו אין אספקת חשמל סדירה ויש צורך בהפעלת מכשירים העובדים על מתח חשמל. גנרטורים רבים משמשים גם לחלופה של הפעלה שוטפת של בתי עסקים, בסיסים צבאיים, בתי חולים ועוד. גם במקומות שבהם יש אספקה קבועה של חשמל, יש גנרטורים המשמשים כגיבוי למקרים שבהם יש נפילת מתח.

שאלה: איזה סוגי גנרטורים יש?

תשובה: קיימים שני סוגים של גנרטורים, גנרטור ביתי וגנרטור תעשייתי. הגנרטור הביתי הוא גנרטור קטן בדרך כלל, בעל עוצמה של אלף וואט בממוצע. הוא מיועד לבתים שאינם מחוברים למערכת החשמל או למקומות שבהם מחפשים פתרון להפרעות במערכת החשמל ולנפילות מתח.

גנרטור תעשייתי הוא גנרטור בעל הספק חשמל בעוצמה גבוהה, עשרות עד מאות ואטים ביום. גנרטורים אלו מיועדים לאספקת חשמל לציוד תעשייתי ולתהליכים מורכבים בענף התעשייה.

יש חלוקה נוספת של גנרטורים, גנרטור נייד וגנרטור נייח. את הגנרטורים הניידים אפשר לשנע בקלות ממקום למקום ללא צורך באמצעי הובלה מתאימים.

שאלה: כמה דלק צריך הגנרטור?

תשובה ככל שהגנרטור מספק יותר וואט של חשמל, כך צריכת הדלק שלו גבוהה יותר. את הדלק להפעלת הגנרטור אפשר לקנות בתחנות דלק, אך לא בכל תחנת דלק. לכן אם אתם יוצאים לטיול או עורכים אירוע בחיק הטבע, רצוי להצטייד מראש בכמות הדלק הנדרשת.

שאלה: האם הגנרטורים מייצרים רעש?

תשובה: כן. אם אתם עורכים אירוע בחלל קטן או כל אירוע שבו רעש הגנרטור יפריע, תוכלו לפתור את בעיית הרעש באמצעות שכירה של גנרטור מושתק, גנרטור הבנוי בתוך חופה אקוסטית המקטינה באופן משמעותי את הרעש שהגנרטור מייצר.

שאלה: מה עדיף לקנות או לשכור גנרטור?

תשובה: אם אתם משתמשים בגנרטור באופן קבוע כדאי לכם לחשוב על קניית גנרטור, אך אם הגנרטור נדרש לכם לאירוע חד פעמי או אפילו למספר אירועים בשנה, עדיף לכם לשכור גנרטור.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד