גנרטור להשכרה – יוצאים ומרגישים בבית

גנרטור להשכרה – יוצאים ומרגישים בבית

אתם רוצים לדעת שיש לכם איפה להטעין את הטלפון, שהמשאבה תעבוד ותנפח את המזרון של הילדים וללכת לישון במקום נעים, חמים ואם אפשר שהוא גם יהיה המיטה שלכם. אבל הלחץ משפיע וגם אתם מוצאים את עצמכם מתארגנים לקמפינג עם עוד כמה משפחות. כדי להפוך את החוויה לנעימה יותר, וודאו שלקחתם גם גנרטור להשכרה. אתם יכולים לגלות שהחוויה שלכם משודרגת פלאים.

גנרטור להשכרה – היתרונות שבשטח

תאורה

אור הכוכבים והירח ככל הנראה לא ממש מספיק כדי להתארגן ללילה בשטח ובמיוחד עם ילדים קטנים. החושך יכול להיות מבהיל, אתם לא רואים כלום סביבכם וסף הלחץ מתחיל לעלות. בעזרת גנרטור שהבאתם איתכם אפשר לסדר פנסים לכל אורך שטח האוהלים. אם הבאתם איתכם תאורה או פנסים מתאימים תוכלו להאיר את השטח כאילו זה החדר שלכם בבית ולא קרחת יער שבה החלטתם לעצור עם חברים.

הכנת אוכל

כשאתם בשטח ובאמצע שטח עם צמחייה, לפעמים הדלקת אש היא לא הרעיון הכי טוב בעולם. גם אם חלמתם על הכנה של תפוחי אדמה שרופים במדורה, אולי עדיף לשמור על השטח נקי משריפות – במיוחד אם זה באחריותכם. כשעולה השאלה איך להכין אוכל פשוט אפשר לשלוף כירה חשמלית ולחבר אותה אל הגנרטור שהוא מקור החשמל שלכם בשטח. אין צורך להיזהר עם שריפות מאש גלויה, פשוט מחממים על החשמל ומכבים אותו מיד אחרי ללא כל קושי וצורך בשימוש בחומרי עזר דוגמת מים ועפר.

אוורור

אין עונה טובה יותר עבור היתושים מהקיץ. הלחות, החום, החלונות הפתוחים והאוהלים שבשטח רק מזמינים אותם פנימה לעקוץ ולגרום לגירודים. מאוורר הוא דרך טובה להעיף את היתושים ולהקל על עומס החום. סתם כך לא ניתן להשתמש מחוץ לבית במאוורר מאחר ואין מקור חשמל, אבל גנרטור יכול לטרוף את הקלפים ולאפשר שימוש כזה גם בחוץ – ובהצלחה ליתושים במציאת הקורבן הבא.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד