גנרטור להשכרה –6 טיפים ועצות טובות

גנרטור להשכרה –6 טיפים ועצות טובות

קבלו 6 טיפים חשובים

לפני שאתם שוכרים גנרטור יש לחשב את כמות החשמל הנדרשת לכם. אם אתם רוצים, לדוגמה, להפעיל מערכת הגברה שההספק שלה הוא 1000 וואט ולהאיר את החלל בפרוז’קטור הדורש הספק של 500 וואט, אתם צריכים לשכור גנרטור בעל הספק כוח של אלף וחמש מאות ואט לפחות ואם אפשר רצוי להוסיף טווח ביטחון של 500 ואט נוספים לפחות.

אולי יעניין אותך – גנרטור מושתק 1000 וואט

כאשר אתם מוצאים גנרטור להשכרה כדי להפעיל ציוד אלקטרוני רגיש כמו מיקרופון, מקרן ועוד חשוב לבדוק שהגנרטור שבחרתם הוא עם מייצב מתח AVR. מייצב המתח מאפשר את חיבור הגנרטור למכשירים רגישים ומונע נפילות וקפיצות מתח העלולים להרוס את המכשירים העדינים.

כאשר אתם מקיימים אירוע בחיק הטבע ומשתמשים בגנרטור כספק חשמל עיקרי, אתם צריכים להצטייד בכמות מספיקה של דלק. שימו לב שלא בכל תחנת דלק אפשר להשיג דלק או בנזין המתאימים להפעלת הגנרטור, ולכן חשוב להצטייד מראש בכמות מספיקה.

חשוב לבחור גנרטור שקל לשנע. גנרטורים זולים הם בדרך כלל גנרטורים כבדים שצריך רכב ענק כדי להוביל אותם ממקום למקום, קחו בחשבון כי עלות ההובלה מייקרת את השכרת הגנרטור ועדיף לשכור גנרטור איכותי במחיר קצת יותר יקר ולחסוך את הוצאות ההובלה והשינוע שלו.

בחרו גנרטור שקל לחבר אותו וקל לתפעל אותו. אם אינכם יודעים לתפעל גנרטור, רצוי לשכור איש צוות שילווה אתכם במשך כל האירוע, יפעיל את הגנרטור ויתקן אותן במקרה הצורך.

אם אתם מקיימים אירוע ענק או אירוע חשוב במיוחד, כדאי לשכור גנרטור נוסף לגיבוי במקרה שהגנרטור הראשון יפסיק לפעול מסיבות שונות. השקעתם כל כך הרבה משאבים באירוע, זה מאוד לא יהיה נעים אם הגנרטור פתאום יפסיק לעבוד.

בפליי מיוזיק השכרת ציוד לאירועים משכירים גנרטורים המיוצרים על ידי החברות הטובות ביותר בעולם והמובילות בתחום. כאשר תגיעו אלינו צוות העובדים ישמח להדריך אתכם בהפעלה ובכיבוי של הגנרטור ובמקרה הצורך ילווה אתכם במשך כל שעות האירוע. אצלנו תמצאו גנרטורים עם מייצבי מתח וגנרטורים שייכנסו בקלות לרכב הפרטי שלכם.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד