דרך ייחודית לשדרוג האירוע

דרך ייחודית לשדרוג האירוע

שימשו במכונת עשן הוא אחת הדרכים הנפוצות והמיוחדות כאחד לשדרוג אירוע מכל סוג שהוא: מכונות עשן יכולות להעניק אווירה יוקרתית במהלך הריקודים או שהן יכולות להעצים רגעי שיא באירוע המתוכנן. האמצעי הפופולרי ביותר להשגת מכונת עשן לאירוע הוא השכרת מכונת עשן. אפשר להשיג מכונות עשן בעיקר אצל חברות שמתמחות בהפקות אירועים ולכן יכולות להציע שירותים משלימים לאירוע ואף להתאים בניהם: שילוב מוצלח של עשן ותאורה, למשל, יכול להעצים כל תוספת בפני עצמה וליצור אפקט משולב מיוחד במינו. מכונות העשן נמצאות בשימוש שנים רבות, ולמעשה, מכונות העשן מיועדות לא רק לאירועים, כוחות צבא ובטחון משתמשים לא פעם במכונות עשן תוך כדי תרגילים, שמדמים מצבי חירום או מלחמות.

אופן הפעולה של מכונות עשן

מכונת עשן להשכרה מגיעות במגוון צורות וגדלים, אך כולן עובדות על בסיס פשוט מאוד,עובדה שתורמת גם היא לפופולאריות השימוש בהן: מציבים מכונה אחת או יותר ברחבי המקום, מפעילים את המכונות החשמליות ונהנים מהעשן היוצא מהמכונה. בתוך המכונות ישנו מיכל מיוחד, שמאחסן את העשן ושממנו הוא יוצא. מכונות גדולות יותר, כמובן, מכוונות להוציא עשן רב יותר לאורך זמן. ניתן לשלוט באופן בו ייצא העשן מהמכונה (באופן רציף או עם הפסקות קצובות) ושאיפת העשן היא בטוחה לחלוטין מבחינה בריאותית. בעת השכרת מכונת עשן, אנשי השירות יודעים להתאים את סוג המכונה המתאימה למאפייני האירוע, כמו משך הזמן הרצוי של הפעלת המכונה וגודל החלל בו נערך האירוע. בנוסף, השכרת ציוד לאירועים, כגון: מכונת עשן היא זולה יותר מקניית מכונת עשן (לא פעם גם ממכונה הנקנית ביד שנייה) מאחר והיא מיועדת לשימוש קצר של מספר שעות, שהוא על פי רוב חד פעמי.

הוספת מכונת עשן לאירוע היא דרך מצויינת לשדרג את האירוע המתוכנן בחירת קייטרינג מתאים, למשל, מצריכה חיפוש על סמך פרמטרים רבים, שחלקם עשויים להקשות על תהליך החיפוש- אופי התפריט המוצע, מקצועיות הצוות, דרישות מיוחדות (כשרות, חולי סכרת, טבעונים) ומחיר (כמעט תמיד, מחיר הקייטרינג מהווה חלק לא מבוטל מתקציב האירוע). השכרת מכונת עשן לא תלויה באופי האורחים, השימוש במכונה לא דורש מקצועיות רבה ויכול להתאים לסוגי אירועים רבים. מעבר לכך, גם המכונה הכבדה ביותר לא תופסת מקום רב במתחם האירוע, כך שניתן לעשות בה שימוש גם באירועים מצומצמים במקום ובמוזמנים. כל אלו הופכים את השימוש במכונה למבוקש, כדאי ומיוחד.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד