הגברה ותאורה – כל השאלות

הגברה ותאורה – כל השאלות

מערכות של הגברה ותאורה הן מערכות חיוניות לכל אירוע. בעזרת המערכות נצליח להקרין סרטים, להגביר את עוצמת הסאונד, להשמיע שירים, להאיר את החלל וליצור אפקטים שונים באור שישדרגו את האירוע. השילוב בין האור לבין הסאונד יהפוך כל אירוע לחוויה מיוחדת ורבת קסם שלא תישכח גם אחרי שהצליל האחרון יידום והאור ייכבה. (קראו עוד על השכרת תאורה למסיבה)

הגברה ותאורה – על כל שאלה תשובה

שאלה: מהי מערכת הגברה ומה התפקיד שלה?

תשובה: מערכת הגברה היא שם כולל למערכת של מכשירים שתפקידם לקלוט צלילי מוזיקה בעוצמה נמוכה ולהגביר אותם בהתאם לתנאי השטח ולצרכים. למערכת ההגברה אין מפרט אחיד, המפרט משתנה בהתאם לתנאים הייחודיים של כל מקום.

שאלה: האם חשוב להקפיד על האיכות של מערכת ההגברה?

תשובה: כן, בהחלט. מערכת הגברה איכותית בעלת צליל חד וברור תעשה את ההבדל בין אירוע רגיל לבין אירוע מרגש וסוחף. צלילים חדים וברורים המשודרים בעוצמות גבוהות יסחפו את הרוקדים, ילהיבו אותם ויעצימו את השמחה.

שאלה: איך נדע לבחור מערכת הגברה מתאימה?

תשובה: כאשר אתם בוחרים מערכת הגברה חשוב להאזין למערכת בזמן אמת, אך יש לקחת בחשבון כי העוצמה ואיכות הצלילים נשמעים אחרת בכל חלל. לכן, אם אפשר רצוי לשמוע את המערכת בפעולה באולם שבו אמור להתקיים האירוע שלכם.

באופן עקרוני את המערכת כדאי לבחור לפי שלושה גורמים, מערכת האקוסטיקה של האולם, סוג האירוע והמיקום שלו. חשוב להבדיל בין אירועים המתקיימים בחלל סגור לבין אירועים המתקיימים בחלל פתוח, בין אירוע המתקיים בחלל קטן לבין חלל גדול ועוד. אנו בפליי מיוזיק השכרת ציוד לאירועים מעסיקים אנשי מקצוע מיומנים בתחום מערכות ההגברה, הם ישמחו לייעץ לכם על אודות מערכת ההגברה המתאימה לאירוע שלכם.

חשוב גם לבחור מערכת הגברה מחברה ותיקה ואמינה אשר מתחזקת היטב את המערכות שהיא מציעה להשכרה.

שאלה: האם כדאי להשקיע במערכת תאורה מיוחדת או להסתפק במערכת הקבועה הקיימת באולם?

תשובה: אם התקציב מאפשר, ברור שכדאי להשקיע במערכת תאורה מיוחדת. מערכת התאורה תקבע את האווירה שתהיה באולם ותאיר לסירוגין בתאורה מיוחדת וקסומה אזורים שונים באולם או בגן האירועים בהתאם לתוכנית של האירוע, בכל שלב שלו. כדאי לדעת כי עיצוב מקצועי של התאורה יכול להפוך כל אירוע משעמם ושגרתי, לאירוע יוקרתי, רב קסם ורב הוד.

לפני שאתם מזמינים מערכת תאורה נוספת, מומלץ לבדוק את גופי התאורה הפזורים במתחם האירועים ולהתייעץ עם אנשי מקצוע האם כדאי לשדרג את התאורה ובאיזו דרך.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד