הגברה – מה עדיף, לשכור או לקנות ציוד הגברה?

הגברה – מה עדיף, לשכור או לקנות ציוד הגברה?

ציוד הגברה הוא ציוד הכולל את כל האביזרים שיסייעו לנו להגביר ולשפר את עוצמת הקול, את חדות הקול וליצור אינטראקציה מושלמת בין העומדים על הבמה לבין המשתתפים באירוע.

כאשר אתם מחפשים ציוד הגברה להשכרה, אין תחליף לייעוץ אישי. יש סוגים שונים של ציוד הגברה, כל סוג מתאים לאירוע אחר ולתנאים אחרים. צוות העובדים בחברת “פליימיוזיק צבר” ניסיון רב בהשכרה ובהפעלה של ציוד הגברה, הוא ישמח לייעץ לכם לבחור את המערכת המתאימה ביותר.

הגברה- מה עדיף, לשכור או לקנות ציוד הגברה?

השכרת ציוד הגברה היא פתרון מצוין בכל פעם שאנו מקיימים אירוע חד פעמי. ציוד הגברה נדרש בכל אירוע, אך במקום להוציא סכומי כסף גבוהים, עד עשרות אלפי שקלים, ולקנות מערכות הגברה, עדיף לשכור ציוד בעלות שבין כמה מאות שקלים ועד לאלפי שקלים, תלוי בעוצמת המערכת ובמספר הרכיבים שלה.

כאשר אתם שוכרים ציוד הגברה לאירוע חד פעמי אתם לא נדרשים לדאוג לאחסון של הציוד, לאחזקה ולתיקונים במקרים של בעיות ותקלות. חברות רבות המשכירות ציוד הגברה לאירועים מציעות גם שירותים משלימים כמו הרכבה ופירוק של הציוד, תפעול המערכת ותיקון תקלות בזמן אמת.

מערכות הפעלה מגיעות עם חוטים וכבלים רבים שאותם יש לדעת איך להרכיב נכון, אם אינכם מבינים במערכות הגברה כדאי לכם לשכור איש מקצוע שילווה אתכם במשך כל האירוע, ירכיב  נכון את המערכת ויפעיל אותה באירוע בזמן האירוע.

כאשר אתם פונים אל חברות המשכירות ציוד הגברה חשוב לספק להם את כל הנתונים הרלוונטיים למערכת ההגברה כמו מיקום האירוע, מספר המשתתפים ועוד. אם אתם עורכים אירוע עם מספר קטן של משתתפים, תספיק לכם מערכת הגברה עם ציוד בסיסי, אך כאשר האירוע הוא אירוע רב משתתפים אתם צריכים מערכת הגברה בעוצמה גבוהה, עם מספר גדול של רמקולים, מיקסר איכותי ועוד.

באירוע קטן, אירוע עם שלושים עד חמישים איש יספיק רמקול בודד בעוצמה של 200 ואט, אך ככל שכמות המשתתפים גדולה יותר, יש צורך בעוצמת הגברה גבוהה יותר ובמספר גדול יותר של רמקולים בעוצמה גבוהה, בין 800 ל- 1600 וואט, בהתאם לכמות המשתתפים.

כמו בכל תחום, גם בבחירת חברה העוסקת בהשכרת ציוד הגברה כדאי לבקש המלצות על החברה שממנה אתם רוצים לשכור את הציוד. חפשו המלצות בין אנשים הקרובים לתחום, אנשים העוסקים במוזיקה, תקליטנים, חברי להקות ועוד. אם לא מצאתם תוכלו להיעזר גם ברשת האינטרנט. הקישו במנועי החיפוש: “השכרת ציוד הגברה” ותקבלו מידע רב על אודות החברות המובילות בתחום השכרת ציוד הגברה.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד