הגברה – ממה מורכבת מערכת ההגברה?

הגברה – ממה מורכבת מערכת ההגברה?

אם אתם אוהבים מוסיקה ברמה גבוהה או סתם מתעניינים לרכוש ציוד הגברה לשימוש אישי או מקצועי, כדאי שתכירו את הסוגים השונים של מערכות ההגברה, את התפקיד שלהן ואיך לבחור אותן.

עד לפני מספר שנים כל מי שנזקק למערכת הגברה היה צריך לקנות מערכת הגברה, גם אם הוא ערך אירוע חד פעמי. בשנים האחרונות, עקב השימוש הגובר במערכות הגברה, ולא רק לשימוש מקצועי, קמו חברות מציעות ציוד הגברה להשכרה.

חברת “פליימיוזיק” מתמחה בהשכרת מערכות הגברה מכל הסוגים ולכל אירוע. צוות החברה ישמח להתאים לכם את המערכת המתאימה בהתאם לאופי האירוע, למיקום של האירוע, למספר המשתתפים ועוד.

צרו קשר, אצלנו כל ציוד ההגברה חדשני ועדכנו ומתוחזק ברמה הגבוהה ביותר.

הגברה –  ממה מורכבת מערכת ההגברה?

מערכת ההגברה מורכבת מארבעה רכיבים, מיקסר, רמקול, מגבר ומיקרופון. המיקסר הוא הרכיב המשפיע ביותר על איכות המוזיקה, הוא מרכז את כל ערוצי המוזיקה הנכנסת, מערבב אותן ומווסת את עוצמת השמיעה שלהם. יש מיקסרים ברמות שונות, לכל סוג של מיקסר יש איכויות שונות , הצוות המקצועי ב”פליימיוזיק” ישמח לייעץ לכם על אודות המיקסר המתאים לאירוע ולתקציב שלכם.

המגבר, כשמו כן הוא ותפקדו להגביר את האותות שהוא מקבל למוזיקה בעוצמה גבוהה יותר בהתאם לבחירתכם. את סוג המגבר יש לבחור בהתאם לעוצמת הרמקולים שלכם ולסוג שלהם.

המיקרופון הוא רכיב חשמלי שהופך את האותות החשמליים לצלילים גבוהים. ישנם שני סוגים של מיקרופונים, מיקרופון המחובר לכבל היוצא מהמיקסר ומיקרופון אלחוטי המופעל באמצעות סוללות.

רמקול שתפקידו להפוך את האותות החשמליים לצלילים שניתן לשמוע. יש רמקול שבתוכו יש מגבר חשמלי ויש רמקול שדורש מגבר חיצוני.

יש סוגים שונים של מערכות הגברה, כל סוג מתאים למקומות שונים ולצרכים אחרים.

מערכת הגברה ביתית זוהי מערכת קטנה עם מספר קטן של מיקרופונים ומקורות שמע. המערכת מתאימה לאירועים המתקיימים בחללים קטנים עם מספר קטן, יחסית, של משתתפים. כאשר מקיימים אירועים גדולים ורבי משתתפים יש צורך במערכת הגברה מקצועית ובעלת עוצמה חזקה.

מערכת הגברה מקצועית לאולפני הקלטות זוהי מערכת בעלת ציוד עדכני ומתקדם, אך עם איכות קול בעוצמה נמוכה, יחסית. המיקסרים של המערכת מכילים מספר רב של ערוצי שמע ולעתים המערכת תכלול גם מספר מיקסרים. המערכת אינה פועלת בעוצמה גבוהה והשימוש בה נעשה באמצעות אוזניות. במערכת המיועדת לאולפני הקלטות יש רמקול אחד או לפעמים מספר קטן של רמקולים, אך הם באיכות גבוהה והם קולטים את הצלילים בקול חד וברור.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד