היתרונות בהשכרת ציוד קריוקי מקצועי

היתרונות בהשכרת ציוד קריוקי מקצועי

כאשר אנו מעוניינים באירוע מיוחד, שיהיה מגובש, נחשוב מיד על קריוקי. אם אין לכם מערכת מקצועית של קריוקי, כדאי לפנות אל חברת השכרת קריוקי שתציע לכם השכרת מערכות מקצועיות, שאגב, המחיר של השכירות שלהן אינו בשמים. ניתן למצוא כמה סוגים של ערכות קריוקי, כמו כזאת שתתאים ל10-30 משתתפים שהעוצמה שלה היא סבירה לכמות זו של אנשים. חשוב כי הרמקולים של ערכת השכרת קריוקי, יהיו בין 350- 600 וואט מסוג PROTECH, שנחשבים חזקים ואמינים במיוחד. הגבר הבא שיש לשכור הוא ציוד של מיקרופונים, הרי אי אפשר לבצע קריוקי בלעדי המיקרופונים. ניתן למצוא מיקרופונים אלחוטיים והם הרבה יותר נוחים, מאשר מיקרופונים רגילים. יש לבחון את המיקסר בערכת הקריוקי המיועדת להשכרה, התפקיד של המיקסר הינו לשלוט על עוצמת המוסיקה. חשוב כי המוסיקה לא תהיה רועשת מדי שתפריע למוזמנים וגם לשכנים…

סגנונות שירים שיזרמו בקריוקי

בכל ערכת קריוקי יש כ-8000 שירים, מה שמראה כי קיימים כל מיני סגנונות והקהל פשוט יזרום איתם. יש מחשב קריוקי, שמשם השירים לקוחים ומושמעים במערכת. היות ומדובר על קהל מגוון מאוד, אין לדעת מה הסגנון העדיף של השירים ולכן, סגנון מגוון עדיף. תוכלו למצוא השכרת קריוקי עם אפקטים, מה שמוסיף גוון מיוחד לשירה. כדאי י תתחילו לברר על חברות שונות של ציוד קריוקי, כמו יצרניות שהן הטובות ביותר, כך שככל שתחקרו, תהיה לכם תשובה לגבי השכרה של הציוד הטוב ביותר של הקריוקי. שי שמקפידים על כל פרט במסיבה אותה הם עורכים במיוחד, כאשר מדובר על נושא שמעניין את המוזמנים והם מאוד מעוניינים להשתתף ולהתבלט בשירתם. אם מדובר בציוד גדול ומורכב, המסיבה שלכם היא רבת משתתפים, אולי כדאי שיגיע מפעיל מוסמך מחברה השכרת קריוקי. יש יתרונות במפעיל, אך יש גם חסרונות, החיסרון הוא שהמחיר יעלה יותר וכן, הזמן של המפעיל הוא מוגבל, אם תרצו להישאר יותר במסיבה, לא תוכלו להפעיל את המערכת בעצמכם.

כדאי תמיד לפנות אל חברה שיש  לה את כל השירותים תחת קורת גג אחת, כמו הגברה, תאורה, השכרת ציוד לקריוקי ועוד. אחת מהחברות שיש לה את כל מה שמוזכר, היא חברת PLAY MUSIC, הצוות הוא אמין ומיומן, השירות הוא אדיב ותמיד תוכלו לקבל את הציוד הטוב ביותר במחירים שהם בהחלט סבירים. תוכלו להתרשם ממגוון הציוד החדיש והמשוכלל של חברת PLAY MUSIC ולהסיק את המסקנות בעצמכם.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד