השכרת אביזרי תאורה לאירועים

השכרת אביזרי תאורה לאירועים

אם אתם מחפשם כלים לאירועים כמו ציוד הגברה, מקרנים או גנרטור אצלנו בחברת “פליימיוזיק” תוכלו להשכיר כל מכשיר באיכות מעולה ממיטב המותגים המובילים בתחום. כל כלי להשכרה שמור ומתוחזק ומגיע עם הוראות הפעלה והסברים מדויקים.

מחפשים תאורה לאירועים, צרו קשר, נשמח לעזור!

השכרת כלים לאירועים – איך לשכור מערכת הגברה?

ציוד הגברה הוא שם כללי למערכות שתפקידן להגביר ולהעצים צלילים.

השוק מציע סוגים שונים של מערכות הגברה, ולכן כאשר אתם מעוניינים לשכור מערכת הגברה עליכם להבדיל בין ציוד הגברה המיועד לאירועים קטנים לבין ציוד הגברה המיועד לאירועים גדולים.

מערכת הגברה המיועדת לאירועים גדולים כוללת רמקולים, מיקסר, מיקרופון, מעמד לרמקולים וחיבור לנגני מדיה שונים. לאירוע קטן, עד למאה איש, אפשר לשכור מערכת הנקראת בידורית, זוהי מערכת ניידת ונטענת הכוללת חיבור לנגן מדיה ולמיקרופון.

את מערכת ההגברה לאירועים גדולים יש לבחור בהתאם לפרמטרים שונים כמו סוג האירוע, מיקום האירוע, נוחות ההפעלה של המערכת והתקציב. לאירוע המתקיים במקום פתוח חובה לשכור מערכת הגברה רצינית וחזקה יותר. ככל שהמערכת תהיה בעלת עוצמה גבוהה יותר ואיכותית יותר, כך גם המחיר שלה יהיה גבוה יותר.

גנרטור הוא מכונה הממירה אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית. הגנרטור נדרש לשימוש במקומות שבהם אין חיבור לתשתיות החשמל, אך רוצים לעשות שימוש במכשירים הפועלים על חשמל.

את הגנרטור יש לבחור בהתאם לצרכי השימוש, לסוג המכשירים שבהם משתמשים באירוע, ובמיקום האירוע.

ככל שהגנרטור יהיה גדול יותר, כך הוא יצרוך יותר דלק ויספק חשמל לפרקי זמן ארוכים יותר.

יש סוגים שונים של גנרטורים, לכל סוג של גנרטור יש הספק חשמל אחר. כאשר בוחרים גנרטור יש לקחת בחשבון את הכלים שאנו מעוניינים להפעיל ואת צריכת החשמל שלהם. כאשר מפעילים מספר כלים חשמליים יש צורך לחשב את כמות החשמל הנדרשת של כל המכשירים ובהתאם לכך לבחור גנרטור שיצליח לספק חשמל לכל המכשירים.

אם האירוע נמשך מספר שעות ארוכות, או לפעמים אפילו מספר ימים, יש צורך לבחור גנרטור בעל מיכל דלק גדול. כדאי לדעת כי לא בכל תחנות הדלק מוכרים דלק המתאים להפעלת גנרטורים, ולכן חשוב למלא את הטנק מראש.

יש סוגים שונים של מקרנים הפועלים באמצעות טכנולוגיות שונות. את סוג המקרן חשוב לבחור בהתאם למיקום של הצפייה, לגודל התמונה, למרחק הצפייה ולאיכות התמונה. חשוב לדעת שיש מקרנים מרעישים, אם אתם מקיימים אירוע בחלל קטן וסגור כדאי לבחור מקרן שקט.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד