השכרת במות

השכרת במות

מארגני אירועים צריכים להכיר חברות המספקות סוגים שונים של השכרת במות, ולבחור תמיד את במת האירוע המושלמת בעבור האירוע המופק. השכרת במות אסור שתיעשה בחופזה: היא צריכה להיעשות בהתאם לייעוץ מחברת השכרת ציוד הכולל השכרת במות כך שגם אם אתם חושבים שאתם תורמים לפרפורמר שעתיד להופיע אצלכם, בחברה כזו יכולים בדקה התשעים לתת לכם משהו טוב יותר, שבטוח יועיל לצרכים של אותו מופיע. לדוגמה: השכרת במה ממשטח PVC עבור רקדני סטפס או פלמנקו היא אחת מהטעויות הקשות שמבצעים מארגני אירועים. מדובר בריקודים שרקיעות על משטחים מצלצלים היטב הן שם המשחק, ואת זה ניתן לקיים רק במשטחי עץ. לעומת זאת, כאשר האירוע מתקיים תחת כיפת השמים קיים חשש להריסת העץ, ואז אין ברירה אלא להזמין במה מחומר אחר או – לשלם יותר ולקחת במה מעץ עמיד כמו הדקים בגני האירועים.

בחירת הבמה – בהתאם לגודל השטח שמוקצב לכם ובכפוף לכמות המופיעים בו זמנית

בעת השכרת במות יש לתמרן בין הצורך להנגיש לעצמכם במה שמתאימה לממדי המרחב שהוקצה לה, ומאידך שתספיק לכמות המופיעים שאתם צפויים להביא לשורותיה. במה צפופה ועמוסה מדי עלולה לפגום באיכות ההופעה, וגם אם מדובר בתקליטניות בלבד, איש המקצוע שמאחורי העמדה ודאי יעדיף מרחב רחב יותר כדי לבצע את עבודתו בצורה יסודית יותר ולכן, ייעזר בשירותיה של חברת פליי מיוזיק השכרת ציוד לאירועים שמספקת השכרת במות מקצועית.

באירוע בחוץ מדובר בדרך כלל בבמות בצורה מרובעת, לרוב מלבן עם אורך צר ומידת רוחב רחבה. הבימה מקובעת לקרקע על ידי צוות עובדי במות מן המעלה הראשונה. מדובר בצוות איכותי, עם עובדים שעובדים ללא רעש, המסוגלים לעבוד בצוות תוך הרכבת הבמה וקיבועה לקרקע. כל עובד יודע בדיוק מה הוא עושה, והבמה מוכנה לקראת האירוע שלכם בתוך זמן קצר. בשונה מהשכרת ציוד הגברה או גאדג’טים שונים מתחום התאורה והעשן, במה היא דומם שעליו יימצאו אנשים, בסופו של דבר, ולכן התקנתו על ידי אנשי מקצוע מיומנים  כמו אלה העוסקים בתחום השכרת במות הם חשובים.

השכרת במות ניתן למצוא בהרבה חברות, אבל בחברה כזו – האמונה על השכרת הציוד הגברה הטוב ביותר, והמתאים ביותר לכל אירוע, כולל אספקה והתקנה במקום האירוע – מומלץ במיוחד לאתר במות להשכרה ולשכור אותן. אם גם אתם זקוקים לאירוע עם במה, ולא חשוב מניין אתם: מהעירייה לפני יום העצמאות, או ברשות עצמכם או מקום עבודתכם – גם אתם תוכלו לזכות לסל השירותים המלא אשר מוצג לפניכם.

צוות משכירים מיומן המתמחה בכל סוגי הבמות והאירועים ימליץ לכם על במות להשכרה המהוות במות בוטיק ייחודיות לאירוע שלכם: מעמדת תקליטנות ועד מוזיקה חיה, מקונצרט רשמי בחוץ ועד לאירוע להמונים – הבמות יותאמו ממש לפי צרכי האירוע. תוך אספקת מינימום פרטים לחברה, היא כבר תדע מהי הבמה אשר בדיוק תתאים לכם ולצרכי האירוע שלכם.

ייקבע מועד בו יימסר לחברה המיקום והשעה. בחברה גם ימליצו לכם על זמן היערכות נדרש ויעמדו בו על הדקה. החברה תשלח עובדים מיומנים שיסייעו בהתקנת הבמה והכנתה לאירוע.

צוות עובדים מיומן בתחום במות להשכרה, יגיע עם ביטוח צד ג’, יגיע לאירוע שלכם ויחל במלאכת הרכבת הבמות. תחילה – ירכיבו אנשים את פלטות הבמות לעמודים, ולבסוף יחברו את הבמה ויקבעו אותה. העבודה היא חלק אינטגרלי משירות במות להשכרה ובאמצעותה כל מזמין אירוע יכול להעמיד בקלות במה לכבוד כך.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד