השכרת גנרטורים בתל אביב – אתם שואלים, המומחים עונים

השכרת גנרטורים בתל אביב – אתם שואלים, המומחים עונים

גנרטור זהו מכשיר שתפקידו לספק חשמל בכל המקומות שבהם אין חיבור לתשתיות החשמל ויש צורך להשתמש במכשירים הדורשים הספק חשמלי כדי לפעול.

השכרת גנרטורים בתל אביב

שאלה: איך נדע איזה גנרטור לשכור?

תשובה: בהתאם למכשירים שאותם אתם אמורים לחבר אל הגנרטור. לפני שאתם שוכרים גנרטור יש לחשב את צריכת החשמל של המכשירים המיועדים לשימוש. אם הגנרטור שאתם שוכרים מיועד, לדוגמה, לתאורה אמצעות השכרת פרוז’קטורים, יש לחשב את הספק החשמל שצורך כל פרוז’קטור, להכפיל במספר הפרוז’קטורים הנדרשים לתאורה ולקבל ביחד את הספק החשמל הנדרש. תמיד מומלץ להוסיף עוד הספק חשמל, כחמש מאות ואט בממוצע, כדי  להבטיח שלא יהיו תקלות באספקת החשמל ושהגנרטור שבחרתם יוכל לעמוד היטב במשימה.

שאלה: אני צריך להשתמש בציוד אלקטרוני רגיש, האם עליי לשכור גנרטור מיוחד?

תשובה: כן. אם אתם עומדים להשתמש בציוד אלקטרוני רגיש, חשוב לבחור גנרטור מיוחד הכולל מייצב חשמל ומווסת מתחים אלקטרוניים. אם לא תבחרו בגנרטור אשר מווסת מתחים אלקטרונים וממיצב חשמל, הציוד האלקטרוני שלכם עלול להינזק בעת נפילת מתח. חשוב לדעת שנפילות אינן נדירות ולעתים הנזק שייגרם לציוד שלכם יהיה בלתי הפיך.

שאלה: אנו צריכים לשכור גנרטור למופע המתרחש בחיק הטבע, איזה גנרטור עלינו לשכור?

תשובה: ראשית עליכם לבחור בגנרטור בעל הספק כוח חשמלי המתאים לציוד שאותו אתם מעוניינים להפעיל.

אם הגנרטור מיועד להפעלה בחיק הטבע, חשוב השכרת גנרטור קטן וקל שאפשר יהיה לשנע אותו בקלות אל המקום שבו מתרחש האירוע. אם לא תבחרו בגנרטור קל וקטן, תידרשו לשכור רכב מיוחד כדי לשנע את הגנרטור, לשלם מחיר מיוחד עבור השינוע ולייקר את העלות של שכירת הגנרטור.

שאלה: מהו סוג הדלק הנדרש להפעלת הגנרטור?

תשובה: יש סוגים שונים של דלק או בנזין הנדרשים להפעלת הגנרטור. כאשר אתם שוכרים גנרטור חשוב לקבל הנחיות מחברת ההשכרה על אודות סוג הדלק או הבנזין. שימו לב שאחרי שקיבלתם את המידע על סוג הדלק, כדאי להצטייד מראש בדלק הנדרש להפעלת הגנרטור כי לא בכל תחנות הדלק אפשר להשיג כל סוג של דלק או בנזין.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד