השכרת גנרטורים – זה שם המשחק

השכרת גנרטורים – זה שם המשחק

אתם מתאכזבים כי אתם בדיוק צריכים לעבוד כדי להספיק לעשות השלמות בזמן שהילדים ישנם או להפעיל מכונה כדי שיהיו בגדים למחר – בכל מצב, זרם חשמל עכשיו היה יכול לשנות לכם את החוויה מן הקצה אל הקצה. אם היה לכם גנרטור הכול היה נראה אחרת ויכולתם להמשיך לעבוד. אם תחליטו על השכרת גנרטורים למקרים עתידיים, הנה כמה דברים שחשוב לבדוק לפני ההחלטה:

השכרת גנרטורים – הקריטריונים הנכונים

אם מדובר על אירוע בו אתם צריכים לשמור על מקום כגון: הפקת חתונה בטבע בה תרצו לתת כמה שיותר מקום לרחבת ריקודים, חשוב לבדוק מהו גדול הגנרטור שתרצו לשכור. גנרטורים מגיעים במגוון של גדלים וצורות, כאשר חלקם יחסית קטנים ולא יתפסו מקום רב, וחלקם ענקיים ויפריעו מבחינה אסתטית ומבחינת השטח הנתפס על ידם.

זהו קריטריון שחשוב מאוד להתייחס אליו. השכרת גנרטורים באה לתת מענה לאירועים המתרחשים בחוץ או לספק הגנה מפני נפילות חשמל בבית. במידה ומדובר על אירוע בחוץ שאליו יש להתארגן מבחינת חשמל, חשוב לזכור כי יש גנרטורים שמפיקים רעש רב. אם אתם זקוקים לגנרטור עבור קמפינג ותשתמשו בו במהלך הלילה – צריך לזכור כי הרעש עלול להיות קשה. זוהי בעיה גם במידה ומדובר על חתונה בחיק הטבע בה רוצים לשמוע את קולות הריקודים ולא טרטור מכונות.

בחלק מחברות ההשכרה ציוד הגברה שולחים את הגנרטור ביחד עם איש תפעול שמעניק הסבר על ההפעלה ולעיתים אף נשאר כדי לוודא שהכול פועל כמו שצריך. זוהי עזרה שיכולה להיות משמעותית מאוד במקרה ואתם אינכם אנשים טכניים או לא מסתדרים מספיק עם הגנרטור עצמו. כך תוכלו להיות בטוחים שהכול נעשה נכון וגם אם תהיה קיימת בעיה בגנרטור – אף לא יוכל להאשים אתכם אלא את האחראי מטעם החברה.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד