השכרת גנרטורים – 4 טיפים שחשוב לדעת

השכרת גנרטורים – 4 טיפים שחשוב לדעת

גנרטור הוא מכונה המשמשת להמרה של אנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית, מכונה המספקת חשמל ללא תלות בתשתית החשמל החיצונית. הגנרטור פועל על דלק או בנזין, אם כי קיימים גם מספר גנרטורים הפועלים על גז.

גנרטורים להשכרה נדרשים כאשר בוחרים לקיים אירועים במקומות שבהם אין חיבור לתשתיות החשמלאו במקרי חירום כאשר יש הפרעות ברשת החשמל ונדרשת אספקת חשמל סדירה.

השכרת גנרטורים –  מידע קצר על סוגי הגנרטורים השונים

הגנרטורים מתחלקים לשני סוגים, גנרטור ביתי וגנרטור תעשייתי.

הגנרטור הביתי מיועד לבתים שאינם מחוברים למערכת החשמל או למקומות קטנים המעוניינים בפתרון יעיל להפרעות במערכת החשמל או לשעת חירום. גנרטור ביתי הוא גנרטור קטן, בדרך כלל, בעוצמה של אלף ואט, עוצמה המספיקה לתפעול מכשירי חשמל ביתיים קטנים.

גנרטור תעשייתי הוא גנרטור שצריך לספק חשמל לציוד ולתהליכים מורכבים בתעשייה. העוצמה של הגנרטורים האלו חייבת להיות גבוהה והיא עשויה להגיע לעשרות או מאות ואטים ביום. חשוב לדעת כי ככל שעוצמת הגנרטור גבוהה יותר, כך הוא צורך כמות גדולה יותר של דלק או בנזין להפעלה.

את שני סוגי הגנרטורים אפשר לחלקי לתת סוגים, גנרטורים נייחים וגנרטורים ניידים. את הגנרטורים הניידים אפשר לשנע ממקום למקום בקלות ובדרך כלל אין צורך באמצעי הובלה מיוחדים, כל תא מטען של מכונית בגודל בינוני יצליח לאחסן את הגנרטור ולשנע אותו ממקום למקום. גנרטור נייד הוא פתרון מצוין לאירועים המתקיימים במקומות ללא תשתית חשמל, לטיולי קמפינג ועוד.

אחת המגרעות של הגנרטורים היא הרעש שהם מפיקים בעת השימוש. כדי לפתור את הבעיה, קיימים גנרטורים מושתקים. גנרטור מושתק הוא גנרטור הבנוי בתוך חופה אקוסטית המקטינה באופן משמעותי את הרעש שהגנרטור מייצר. גנרטור מושתק מתאים לחללים קטנים או לאירועים שבהם עוצמת הרעש של הגנרטור עלולה להפריע לשמיעת נאומים, לשמיעת המוזיקה ועוד.

רכישה של גנרטורים עלולה להגיע לסכומי כסף גבוהים במיוחד, בין מאות שקלים לגנרטור קטן ופשוט ועד אלפי שקלים לגנרטורים הפועלים בעוצמות גבוהות.

בשל המחירים הגבוהים של רכישת גנרטור, לא תמיד משתלם כלכלית לרכוש גנרטור. הפתרון המתאים הוא לשכור גנרטור על בסיס יומי או על בסס חודשי.

מחירי ההשכרה נקבעים בהתאם לעוצמת הגנרטור ולעומס שבו הוא יכול לעמוד. על מחירי השכרה, יש להוסיף את מחירי ההובלה, את עלות הביטוחים ואת המחיר של הסולר או הדלק הנדרשים להפעלת הגנרטור.

כדי ליהנות מעבודת הגנרטור ללא הפרעות ותקלות, חשוב לבחור בחברה אמינה המציעה גנרטורים איכותיים ומתוחזקים היטב. בחברת “פליימיוזיק” מציעים לכם גנרטורים להשכרה במגוון גדלים, עוצמות ומחירים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד