השכרת גנרטור – איך לבחור את הגנרטור המתאים?

השכרת גנרטור – איך לבחור את הגנרטור המתאים?

השכרת גנרטור נדרשת כאשר מקיימים אירועים במקומות שבהם אין חיבור לתשתיות חשמל כמו אירועים על שפת הים, אירועים ביער, בשמורות טבע ועוד, במקומות שבהם רשת החשמל לא מסוגלת לספק את כמות החשמל הנדרשת ונגרמות הפסקות חשמל ותקלות רבות או בטיולי שטח שבהם יש צורך להכין אוכל, לשמוע מוזיקה, להאיר את המקום ועוד.

השכרת גנרטור – כיצד לבחור גנרטור מתאים?

כאשר אתם מחפשים גנרטור להשכרה חשוב לבחור בחברה אמינה ובעלת מוניטין אשר משכירה גנרטורים המתוחזקים היטב עם מינימום תקלות.

לפני שאתם בוחרים את החברה כדאי לקבל עליה המלצות מאנשים שנהנו משירותי החברה בעבר והיו מרוצים. אם לא הצלחתם לקבל המלצות מאנשים תוכלו להיעזר ברשת האינטרנט. היכנסו לאתרים של החברות, התרשמו מרמת האתר, מאיכות התכנים ולא אחת תוכלו למצוא באתר גם המלצות של לקוחות מרוצים.

לפני שאתם שוכרים גנרטור חשוב לבדוק מהו הספק החשמל שלו. בהתאם להספק החשמל תוכלו לדעת בכמה מכשירים צורכי חשמל תוכלו להשתמש. חשבו את הספק החשמל של כל המכשירים כמו למשל הספק התאורה, הספק הציוד למטבח, מקרר, תנור ועוד, ושימו לב האם הגנרטור שבחרתם יוכל לספק את כל כמות החשמל הנדרשת.

טיפ שלנו: תמיד כדאי לשכור גנרטור שהספק החשמל שלו גבוה בכשלושים אחוז מהספק החשמל הכללי של כל המכשירים ביחד. אם לא תעשו כך, כל חריגה, אפילו קטנה, מהספק החשמל תגרום להפסקה של עבודת הגנרטור. כדאי גם לדעת שאם הגנרטור ששכרתם ייאלץ לעבוד כל זמן האירוע בהספק שיא, הוא יעבוד בעוצמת רעש מרבי וגבוהה במיוחד.

ככל שההספק של הגנרטור יהיה גדול יותר, כך הגנרטור יהיה גדול וכבד יותר. אם אתם צריכים לנייד את הגנרטור למקומות רחוקים, כדאי לקחת בחשבון את גודל הגנרטור ואת הכובד שלו. לעתים כדאי לשכור שני גנרטורים, כל אחד בהספק נמוך יותר כדי שיהיה קל יותר לנייד אותם אל מקום האירוע. יש גנרטורים המצוידים בגלגלים המקלים על הניידות של הגנרטור.

שימו לב לעוצמת הרעש של הגנרטור. אם אתם עורכים אירוע ביתי או אירוע קטן ואינטימי, כדאי לכם לשכור גנרטור מושתק. גנרטור מושתק הוא מכשיר המגיע עם חופה אקוסטית המפחיתה באופן משמעותי מאוד את עוצמת הרעש.

אם אתם מתכוננים להפעיל ציוד אלקטרוני רגיש, חשוב לשכור גנרטור בעל מייצב חשמל אשר מווסת מתחים אלקטרוניים. גנרטור שאינו עונה על התכונות האלו עלול לגרום לנפילות מתח ולהרוס את הציוד האלקטרוני הרגיש.

בחברת פליי מיוזיק תמצאו מגוון גדול של גנרטורים להשכרה, צרו קשר, נשמח לעזור לכם לבחור את הגנרטור המתאים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד