השכרת גנרטור – אתם שואלים, המומחים של פליימיוזיק עונים

השכרת גנרטור – אתם שואלים, המומחים של פליימיוזיק עונים

הגנרטור זוהי מכונה המופעלת באמצעות בנזין או דלק שתפקידה לספק חשמל במקומות שבהם אין תשתיות חשמל קבועות. במקומות שבהם רוצים להפעיל מכשור חשמלי כמו ציוד תאורה והגברה, תנורים לחימום או להכנת מזון, מערכות לאוורור ומיזוג אוויר ועוד, אך אין בהם חיבור לתשתית חשמל קבועה, שוכרים גנרטור.

כאשר אנו שוכרים גנרטור חשוב לפנות אל חברה בעלת מוניטין אשר משכירה גנרטורים איכותיים ומתוחזקים היטב. אם לא תשכרו גנרטורים איכותיים, הגנרטור עלול להפסיק לעבוד במהלך האירוע ולגרום לאי נעימות ועוגמת נפש גדולה.

כדי לסייע לכם לדעת איך לשכור גנרטור (דגם גנרטור 1000 וואט) ולבחור גנרטור מתאים, פנינו אל המומחים המובילים בחברת פליימיוזיק, הצגנו להם שאלות וביקשנו תשובות.

השכרת גנרטור – שואלים את המומחים של פליימיוזיק:

  • יש גנרטורים בעלי הספק כוח שונה, איך נדע איזה גנרטור לבחור?

כדי לדעת מה גודל הגנרטור וכמה כוח חשמל הוא צריך לספק יש לחשב את הצרכים של המכשירים שאותם אנו רוצים להפעיל. אם לדוגמה, אתם צריכים להפעיל רמקול ופרוז’קטור בהספק של אלף וחמש מאות וואט, צריך לבחור גנרטור בעוצמה של מינימום אלף וחמש מאות וואט.

טיפ שלנו: תמיד כדאי לקחת טווח ביטחון של חמש מאות וואט נוספים כדי למנוע הפרעות באספקת החשמל.

  • מה זה גנרטור עם מייצב חשמל ולמה זה חשוב?

גנרטור עם מייצב חשמל הוא גנרטור אשר מווסת ומייצב את המתחים האלקטרונים. גנרטור עם מייצב חשמל חשוב מאוד כאשר אתם מפעילים מכשירים אלקטרונים רגישים. מייצב החשמל יגן על המכשירים מפני נפילות מתח העלולות להרוס מכשירים אלקטרוניים רגישים.

  • אנחנו עורכים אירוע בחיק הטבע, איזה גנרטור מומלץ לשכור?

כאשר אתם בוחרים השכרת גנרטורים לאירועים בחיק הטבע, חשוב לחשוב איך תוכלו לשנע את הגנרטור אל מקום האירוע. אם יש לכם רכב גדול ואתם מסוגלים לשאת גנרטור כבד, תוכלו לשכור גנרטור גדול, אם לא כדאי לבחור גנרטור קטן וקל יחסית שתוכלו לשנע אותו גם באמצעות הרכב הפרטי שלכם.

לפני שאתם שוכרים, שימו לב באיזה סוג דלק מופעל הגנרטור. לא כל סוגי הדלק והבנזין הנמכרים בתחנות הדלק מתאימים להפעלת הגנרטור. חשוב בדוק היכן אפשר להשיג את הדלק המתאים ולהצטייד מראש בכמות מספיקה.

  • האם אפשר לתפעל את הגנרטור לבד?

באופן עקרוני כן. יש סוגים של גנרטורים שאותם אפשר לתפעל ללא עזרה של אנשי צוות מומחים. כאשר אתם בוחרים גנרטור, בקשו מהחברה הנחיות תפעול. אך אם אתם עורכים אירוע גדול, כדאי לשכור איש צוות שיהיה נוכח במקום יתפעל את הגנרטור ויפתור את התקלות העלולות לצוץ בזמן אמת.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד