השכרת גנרטור בתל אביב

השכרת גנרטור בתל אביב

מי זקוק להשכרת גנרטור?

בעלי אירועים המעוניינים לקיים אירועים במקומות שבהם אין תשתית חשמל. באמצעות גנרטור אפשר יהיה להפעיל מערכת הגברה, תאורה, מקרנים ועוד.

מפעלים, בתי עסקים ובתי חולים הנדרשים להפעלה רציפה של מכונות  שוכרים, או לעתים רוכשים, גנרטור כדי שבעת נפילת מתח המכשירים ימשיכו לעבוד והתפקוד התקין של העסק, בית החולים או המפעל לא ייפגע.

אנשים אשר עוברים לגור או לעבוד במבנים חדשים אשר עדיין לא חוברו לאספקת החשמל שוכרים גנרטור שיהווה תחלופה זמנית לאספקת החשמל על ידי חברת החשמל או הרשות המקומית.

אנשים אשר יוצאים לטיולים עם לינה בשמורות טבע, על חוף הים או במקומות אחרים שבהם אין תשתית חיבור לחשמל, שוכרים גנרטורים כדי להדליק את התאורה, לתפעל תנורים ניידים, מקררים, מזגנים ועוד.

גנרטור ממוצע יכול לספק חשמל עד לשתיים עשרה שעות עבודה. אם אתם זקוקים ליותר שעות עבודה, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע ובמקים מסוימים לשכור שני גנרטורים שיעבדו אחד אחרי השני.

רוב הגנרטורים פועלים על חשמל או דיזל. את החומרים המפעילים את הגנרטור אפשר לקנות בתחנת הדלק, אך יש לקחת בחשבון כי לא בכל תחנת דלק אפשר למצוא דלק או דיזל המתאימים להפעלת גנרטור.

גנרטור הוא מוצר יקר, יקר לקנות אותו ויקר לתחזק אותו. אם אתם זקוקים לגנרטור להשכרה תל אביב לאירוע חד פעמי או אפילו למספר בודד של אירועים בחודש, עשו חישוב כלכלי, ברוב המקרים יהיה לכם כדאי יותר לשכור גנרטור ולא לקנות.

כאשר אתם שוכרים גנרטור אתם צריכים להתאים את הגנרטור לסוגי המכשירים שבהם תשתמשו ולהספק החשמל שלהם. גנרטור קטן מסוגל לספק חשמל של אלף ואט בממוצע, הספק שמתאים להפעלה של מספר מכשירים שאינם זוללי חשמל במיוחד. אם אתם רוצים להפעיל מערכת תאורה רבת עוצמה ומכשירים נוספים תידרשו לגנרטור גדול יותר עם הספק חשמל גבוה יותר.

בחברת “פליימיוזיק” משכירים גנרטורים מסוגים שונים ובעוצמות שונות. צוות החברה ישמח להתאים לכם גנרטור מתאים בהתאם לנתונים שתספקו לו.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד