השכרת הגברה לאירועים – אתם שואלים, צוות המומחים של “פליימיוזיק” עונים!

השכרת הגברה לאירועים – אתם שואלים, צוות המומחים של “פליימיוזיק” עונים!

הטיפ החשוב ביותר בעת השכרת הגברה לאירועים הוא פנייה אל חברת ותיקה, אמינה ומקצועית אשר צברה ידע וניסיון רב בתחום. אנו בחברת “פליימיוזיק” נדע להתאים לכל אחד את סוג המערכת המתאימה.

השכרת הגברה לאירועים – צוות המומחים של “פליימיוזיק” עונים על שאלות חשובות!

שאלה: איך אדע איזו מערכת הגברה לשכור?

תשובה: סוג המערכת שמומלץ לשכור תלוי  למספר גורמים, לסוג האירוע, למיקום האירוע לעוצמת הספק החשמל במקום לגודל האירוע, לגודל השטח שבו מתקיים האירוע ולהפעלת הציוד.

בדרך כלל לאירועים קטנים המתקיימים בשטחים קטנים כמו אירועים בבית למשל מתאימה מערכת הנקראת בידורית. הבידורית היא מערכת הגברה קטנה המופעלת על ידי סוללות וכוללת רמקול מיקסר ומיקרופון. לאירועים הנערכים באולמות או במקומות פתוחים ומכילים מספר גדול של משתתפים תתאים מערכת בעלת עוצמה גבוהה יותר.

אנו בפליימיוזיק השכרת ציוד נדע להתאים לכל אירוע את מערכת ההגברה המתאימה.

שאלה: איך אוכל לדעת שמערכת ההגברה שבחרתי היא אכן מערכת הגברה איכותית?

תשובה: את האיכות של מערכת ההגברה בוחנים בהתאם למספר פרמטרים עוצמת המערכת, מקצועיות וציוד נלווה. ככל  שהרמקולים יהיו בעוצמה גבוהה יותר  וככל שהווליום שהמערכת מסוגלת לספק יהיה גבוה יותר, כך המערכת תהיה איכותית יותר והצלילים בה יושמעו ללא רעשי רקע וברורים יותר. מערכות הגברה איכותיות יקרות יותר, אך לא מומלץ לחסוך מאחר ולאיכות המערכת יש השפעה על הצלחת האירוע

שאלה: איך לבחור חברה העוסקת בתחום השכרת הגברה לאירועים?

תשובה: כמו  כל דבר גם חברה העוסקת בתחום ההגברה כדאי לשכור לפי המלצות. נסו לברר בין חברים ובני משפחה על אודות חברה ותיקה ומומלצת בתחום. אם לא הצלחתם לקבל אינפורמציה נסו את רשת האינטרנט. הקישו במנועי החיפוש מערכת הגברה להשכרה ותקבלו מידע רב על אודות החברות המובילות בתחום שלכם. כעת הריצו שמות של מספר חברות בגוגל ונסו לבדוק  מהן חוות הדעת שנכתבו על החברות השונות.

שאלה: מה המשמעות של המונח מיקסר בהקשר של מערכת הגברה?

תשובה: המיקסר הוא הרכיב האחראי על ערבול הצלילים. אל המיקסר מתנקזים מספר ערוצי שמע והוא מרכז את הצלילים, מערבל אותם, שולט על עוצמת הצלילים ומפיק צליל מושלם ונקי. יש סוגים שוני של מיקסרים כשההבדל המרכזי ביניהם הוא מספר ערוצי השמע שאותם מסוגל המיקסר לערבל.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד