השכרת הגברה – על ההבדל בין בידורית למערכת הגברה

השכרת הגברה – על ההבדל בין בידורית למערכת הגברה

בידורית היא מערכת המתאימה לאירועים קטנים, בדרך כלל עד מאה איש. יש בה רמקול נייד, חיבור למיקרופון ולנגן מדיה. רוב הבידוריות הן מערכות ניידות ונטענות.

מערכת הגברה היא מערכת המתאימה לאירועים  גדולים והיא כוללת רמקולים, מיקסר, מיקרופון, מעמדים לרמקולים וחיבורים לנגני מדיה שונים. במקרים רבים מערכת ההגברה מתחברת גם לפלטת די.ג’יי. מקצועית.

יש סוגים שונים של מערכות ההגברה השונות זו מזו בהרכב שלהן ובעוצמת הקול. יש מערכות הכוללות רמקול ומיקרופון בלבד ויש הכוללות רמקול, מיקרופון, מגבר, סאב וופר וחיבור לנגני מדיה

אם אתם מקיימים אירוע קטן בין שישים למאה משתתפים בלבד, אתם לא צריכים מערכת הגברה רצינית, תוכלו להסתפק בבידורית.

אם אתם מקיימים אירוע גדול תוכלו לבחור את מערכת ההגברה המתאימה בהתאם לאופי האירוע, למיקום האירוע ולמספר המשתתפים. כאשר האירוע מתקיים בגן פתוח עם מאות משתתפים, יש צורך במערכת הגברה רצינית בעלת עוצמת קול גבוהה, לערב הרקדה, עם די. ג’יי או להקה, מומלץ לשכור מערכת הגברה עם הרבה ערוצי שמע כדי שכל כלי וכל צליל יישמע היטב וביחד הם יישמעו בצורה מושלמת.

שימו לב לנוחות של הפעלת המערכת. מערכות הגברה כוללות מרכיבים שונים המחוברים ביניהם בחוטים רבים העלולים לסבך אתכם. אם אתם לא בקיאים בחיבור ובהפעלה של מערכות הגברה כדאי לשכור ציוד הגברה הכוללת את כל המרכיבים ארוזים ומסודרים במעין מזוודה וכל מה שתידרשו לעשות הוא להכניס את השקע החשמלי לתקע. חשוב להקפיד על נוחות השינוע של המערכת, הקפידו לבחור מערכת שתהיה נוחה לסחיבה.

אם אתם זקוקים למערכת הגברה רצינית בעלת מרכיבים רבים, כדאי לשכור איש מקצוע שילווה אתכם במשך כל זמן האירוע, יקפיד על איכות הסאונד וידע לתת מענה ברגע האמת לכל תקלה ובעיה.

אם אתם מתבלבלים לנוכח ההיצע והמגוון הרחב של מערות הגברה להשכרה, אם אינכם יודעים על מה לשים דגש ובאילו מרכיבים לבחור. צוות העובדים של חברת “פליימיוזיק”ישמח לעזור. צרו קשר, שתפו אותנו בנתונים של האירוע , אנו נדע לייעץ ולהשכיר לכם את המערכת המתאימה לכם.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד