השכרת הגברה

השכרת הגברה

השכרת הגברה – אתם שואלים, המומחים של “פליי מיוזיק” עונים!

תשובה: כאשר אתם מגיעים אל חברת ההשכרה עליכם למסור את כל הנתונים הרלוונטיים לשכירת ציוד הגברה כמו סוג האירוע, מספר המשתתפים, המיקום והידע שלכם בהפעלת הציוד. בהתאם לנתונים שתמסרו, צוות העובדים המקצועי ימליץ לכם על מערכת ההגברה המתאימה מבין המערכות השונות כמו בידורית, מערכות הפעלה לינאריות, מערכות פרונטליות ועוד.

קחו בחשבון שאם אינכם יודעים איך להתקין את מערכת ההגברה ואיך להפעיל אותה בזמן האירוע, כדאי לשכור איש צוות טכני שיהיה נוכח במקום בזמן האירוע, יפעיל את המערכת  ובמקרה של בעיות או תקלות, הוא ידע לתת מענה מידי.

תשובה: כן, בהחלט. כל מה שאתם צריכים זה לשכור גנראטור. הגנרטור יאפשר לכם לחבר אליו את חלקי המערכת וליהנות מהיתרונות של אוויר פתוח ומרחבים לצד השימוש בכלים הדורשים חשמל. כאשר אתם שוכרים גנרטור חשוב להקפיד על בחירה של גנרטור המתאים לסוג האירוע שלכם ולתנאים הייחודיים של מערכת ההגברה ששכרתם.

אולי יעניין אותך גנרטורים להשכרה במרכז

תשובה: מערכת ההגברה מורכבת ממיקסר, ממגבר, מרמקול וממיקרופון כאשר לכל חלק במערכת יש תפקיד מיוחד. תפקיד המיקסר הוא לערבל את הקולות והצלילים ולווסת את העוצמה שלהם, המגבר ממיר את האותות החשמליים שהוא מקבל מהמיקסר לאותות חזקים יותר, המיקרופון ממיר את הצלילים לאותות חשמליים והרמקול הופך את האותות לצלילים שאפשר לשמוע.

תשובה: בידורית היא מערכת הגברה קטנה המיועדת למסיבות עם מספר משתתפים קטן. הבידורית מכילה רמקול אחד ומיקסר פשוט והיא מופעלת באמצעות חשמל או סוללות. כאשר הבידורית מופעלת על ידי סוללות, אפשר להשתמש בה בכל מקום, גם במקומות שאינם מחוברים לתשתיות חשמל.

תשובה: מערכות הגברה מגיעות במספר גדלים החל מגודל של שמונה אינץ’ ועד לגודל של חמישה עשר אינץ’. חשוב לדעת שככל הגודל של תיבת ההגברה גדול יותר, כך הרמקול יהיה גדול יותר, עוצמתו תהיה גבוהה יותר ונפח הפיזור של הסאונד יהיה למרחקים גדולים יותר.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד