השכרת מקרן – איך תדעו איזה מקרן כדאי לכם לשכור?

השכרת מקרן – איך תדעו איזה מקרן כדאי לכם לשכור?

המקרן הוא מכשיר שבעזרתו אפשר להקרין סוגים שונים של תכנים כמו סרטים, שקופיות ועוד על מסך מיוחד. בעזרת המקרן נוכל לצפות בתכנים מוגדלים יחסית לצורה המקורית. השימוש במקרן אטרקטיבי באירועים, במסיבות, בכנסים, בהרצאות או בכל מקום שבו מתכנסת כמות גדולה של אנשים המעוניינת לצפות בתכנים השונים.

השכרת מקרן –  איך נדע איזה מקרן לשכור?

כאשר החלטנו ללכת השכרת מקרן יש לקחת בחשבון מספר גורמים:

מהי כמות האנשים שצריכים לצפות בתכנים המוקרנים?

האם החלל שבו נקרין את התכנים יהיה מואר או חשוך כמו למשל בעת  הקרנת סרט וכו’.

מה איכות התוכן המיועד להקרנה, האם זו תהיה מצגת, תמונות, שקופיות, הרצאה או סרט באיכות HD?

את כל הנתונים האלו עליכם למסור לאנשי הצוות של חברת “פליימיוזיק” כאשר אתם מגיעים לשכור מקרן. בהתאם לנתונים אנשי הצוות יוכלו להציע לכם את המקרן המתאים.

כאשר מספר המשתתפים בהקרנה הוא בין עשרה אנשים לעשרים אנשים, מספיק לשכור מקרן בעל עוצמת הארה נמוכה כמו מקרן של 1500 אנסי. כאשר כמות האנשים הצופים בהקרנה גדולה יש צורך לשכור מקרן בעל עוצמת הארה גבוהה כמו מקרן של 2700 אנסי.

הכלל הוא: ככל שכמות האנשים הצופים בהקרנה גדולה יותר וככל שהאור באירוע חזק יותר כך יש צורך במקרן עם עוצמת הארה חזקה וגבוהה יותר.

ככל שהרזולוציה של המקרן תהיה גבוהה יותר, כך איכות התמונה תהיה טובה יותר וברורה יותר.

לפני שאתם שוכרים מקרן רצוי לעשות סקר שווקים ולהשוות מחירים. שימו לב שמחירי המקרנים תלויים בגיל המקרן ובאיכות שלו, מקרנים חדשים יותר מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות יותר, הם מעניקים תמונה איכותית יותר והמחיר שלהם יהיה יקר יותר.

לא מומלץ להתפשר על מקרן באיכות נמוכה, גם במחיר זול יותר. לאיכות התמונה יש השפעה על הצלחת האירוע ולכן כדאי להשקיע במקרן איכותי. במקרן באיכות נמוכה עלולות להיות תקלות רבות בעת ההקרנה, גורם שישפיע על הצלחת האירוע.

אם אתם עורכים הקרנה למספר גדול של אנשים בהופעות חשובות ואם התקציב מאפשר  כדאי לשכור מקרן נוסף כדי שאם תקרה תקלה, לא תצטרכו להפסיק את האירוע או לשנות את התכנית.

מחפשים מקרן להשכרה? חשוב לבחור בחברה ותיקה ואמינה אשר מתחזקת את הציוד היטב.

מחפשים מקרן איכותי? צרו קשר עם “פליי מיוזיק”, אנו מציעים מבחר גדול של מקרנים להשכרה  במחירים הוגנים!

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד