השכרת מקרן – המושגים שחשוב לדעת

השכרת מקרן – המושגים שחשוב לדעת

השאלה מתחילה כאשר אתם זקוקים לשכור מקרן ולא יודעים מאיפה להתחיל. זהו השלב בו כדאי לברר על המושגים המקצועיים, לתרגם אותם לשפה מובנת וברורה כדי שתוכלו לדעת מה אתם מחפשים. אם אתם רוצים להתחיל, הנה כמה מושגים שכדאי לדעת לפני שתחליט על השכרת מקרן.

מקרנים – מתחילים להכיר

השמות נשמעים מעט זרים, אך בסך הכול מדובר על יחידות מידה. בדיוק כמו סנטימטרים או ליטרים – אנסי / לומנס הן בעצם היחידות שיכולות להבהיר לנו מהי מידת ההארה של הנורה הנמצאת בתוך המקרן. המספרים מתחילים מיחידות של מאות ויכולים להגיע עד למידות של אלפים. ככל שהמספר גבוה יותר עוצמת ההארה של הנורה תהיה משמעותית יותר. הדבר יבוא לידי ביטוי במקרים בהם מעוניינים להקרין כאשר יש אור בחדר או במקום התצוגה. יחידות מידה גבוהות מצביעות על מקרן שמסוגל להקרין גם יחסית באור. יחידות מידה נמוכות מצריכות החשכה של החדר בכדי לראות טוב יותר.

חייבים להבין שמקרן זקוק לחיבור כדי לתקשר עם המכשיר שמזין אליו את המצגת או הסרטון שאמורים להיות מוקרנים. קיימים בשוק מספר חיבורים. החיבור הישן יותר נקרא חיבור VGA. הוא נחשב לסוג חיבור טוב שמעביר היטב את התמונה, אך השנים חלה התקדמות ומעבר לכיוון של כבל HDMI. זהו כבל שמסוגל להעביר בצורה טובה תמונה ובעת ובעונה אחת גם את השמע של הקובץ. אפשרות זו נותנת יתרון לחיבור ומאפשרת לו לבצע עבודה טובה יותר במהלך ההקרנה.

מילה מעט יותר מוכרת. היא באה להראות מהי איכות התמונה המועברת דרך המקרן. יחידות המידה ברזולוציה הן שונות ומורכבות משני מספרים המביעים את היכולת של המקרן. מספרים המצביעים על איכות שנחשבת לטובה במיוחד הם גבוהים יותר, בדיוק כמו במדידת האנסי או הלומנס שסיפרנו עליהם בהתחלה.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד