השכרת מקרן ומסך

השכרת מקרן ומסך

כאשר התמונות המוצגות על גבי המסך מהווים את התוכנית העיקרית של המופע יש צורך במקרן איכותי ובמסך. בחברת “playmusic” משכירים מסכים ומקרנים באיכות טובה יאפשרו לכם הקרנה איכותית וברורה כך שכל המשתתפים יוכלו לראות את ההקרנה בצורה ברורה וליהנות ממנה.

איך מומלץ לבחור את המקרן?

לא מומלץ השכרת מסך למקרן בלי לבדוק אותו. בשלב הראשון נסו להפעיל את המקרן בחנות ולבדוק שהוא אכן עובד באופן תקין.

כאשר אתם בוחרים מקרן להקרנה של חומרים הנמצאים על גבי המחשב הנייד שלכם, כדאי לבוא לחנות עם המחשב המכיל את המוצגים, לנסות להקרין אותם ולבדוק את איכות ההקרנה בזמן אמת.

חשוב להקפיד שהמקרן מתאים לרזולוציית המסך שלכם ושהוא מציג את התמונה במלואה, שלמה ולא חתוכה. אם ניסיתם את המקרן והתמונה המתקבלת אינה איכותית, אל תתפשרו, נסו לבחור במקרן אחר עד שתמצאו את סוג המקרן המתאים לכם.

שימו לב לגודל המסך. בחרו מסך בפרופורציה מתאימה לקיר. אם יש לכם מוזמנים רבים היושבים במרחק גדול מהמסך, כדאי לבחור מסך במידות גדולות יותר כדי שגם מי שיושב מאחור יראה היטב.

חשוב להקפיד שהמקרן יגיע עם רמקול מובנה (קראו עוד על השכרת רמקולים), שמשקל המקרן לא יהיה כבד מדי ויאפשר ניידות ממקום למקום בקלות ורצוי לבחור במקרן עם מנגנון מיוחד המגן על המנורה.

הקפידו להתאים את עוצמת ההארה של המקרן, ככל שעוצמת ההארה של המקרן שבחרתם תהיה גבוהה יותר וממוקדת יותר, כך התמונה תהיה איכותית יותר וברורה יותר.

בקשו מצוות העובדים בחנות לסייע להם בבחירת מקרן בעל רזולוציה מתאימה. ככל שהרזולוציה של המקרן תהיה גבוהה יותר, כך התמונה שתוקרן על המסך תהיה חדה וברורה יותר.

במקרים של הופעה או אירוע גדול מומלץ לשכור מקרן נוסף שישמש לגיבוי במקרה של תקלות בהפעלת המקרן. באירועים גדולים ורבי משתתפים מומלץ לשכור גם גנרטור כדי שבמקרים שבהם יהיו תקלות באספקת החשמל בזמן האירוע שלכם, תוכלו להשתמש בגנרטור לגיבוי.

אם אתם עורכים אירוע חשוב ורב משתתפים, רצוי לשכור איש צוות שילווה את האירוע בזמן אמת, יהיה אחראי על הפעלת המקרן, על הפעלת הגנרטור וייתן מענה מידי לבעיות העלולות לצוץ בזמן האירוע.

כמו בכל תחום, גם בחום השכרת מקרן ומסך רצוי לעשות סקר שווקים ולהשוות מחירים, אך אף פעם לא מומלץ לשכור ציוד זול ופחות איכותי, גם במחיר נמוך יותר.

להזמנת השכרת מיקרופונים

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד