השכרת מקרן – יורדים לפרטים הקטנים

השכרת מקרן – יורדים לפרטים הקטנים

כשמחליטים על השכרת מקרן אין שום סיבה שתהליך יתנהל בצורה שונה. חייבים להבין את הפרטים הקטנים כדי להגיע להחלטות החכמות ביותר. יש להבין יתרונות של כל מקרן, כיצד הוא עובד ומה הוא מציג ואיך ניתן להשיג את התוצאות המקסימאליות בשימוש בו – ואם לא מבינים, שווה להתייעץ עם מומחה לתחום. אז מה באמת הדברים שחשוב לדעת בזמן השכרת מקרנים?

שוכרים בחוכמה – בחירת מקרן

מוצרים נלווים

מקרן הוא אמנם דבר חשוב ביותר, אך צריך לזכור שהוא צריך להגיע בעסקת חבילה. כשחושבים על זה לרגע, הרי המקרן יכול להשתמש רק במידע המוזן אליו דרך מחשב או מכשיר אלקטרוני אחר המתאים לחיבורים שלו. במידה והמקרן מגיע ללא כבלים מתאימים לחיבורים הנדרשים הוא יעמוד ויוכל לתפקד כעציץ, אך בטח לא כמקרן לו אתם זקוקים. יש לוודא היטב כי החיבורים מהמקרן למכשיר שלכם אכן מתאימים ושאתם מסוגלים להסתדר עם התפעול שלו בצורה נוחה וברורה.

כמות האנשים

זהו פרמטר חשוב ביותר בזמן שבוחרים מקרן. אירוע קטן של מספר אנשים המכונסים בחדר לא מצריך מקרן באיכות גבוהה או עם עוצמת אור מוגברת ולכן ניתן לבחור מקרנים פשוטים שיעשו את העבודה בצורה משביעת רצון. לעומת זאת, אם מעוניינים להקרין באירוע של מאות אנשים דוגמת חתונה או בר מצווה יש לוודא היטב כי המקרן עומד בדרישות. יש צורך בעוצמת אור גבוהה במיוחד עם איכות תמונה טובה במיוחד.

מיקום המקרן

איכות התמונה תתבטא גם בצורה בה המקרן מונח מול מסך ההקרנה. זווית ישרה מול המסך תאפשר תמונה ברורה ובצורה ריבועית ונוחה. אם המקרן עומד בזווית או שהמיקום שלו אינו ישירות מול המסך – הדבר יבוא על חשבון איכות התמונה, אלא אם כן שוכרים מקרן בעל אפשרויות תיקון אוטומטיות הנקראות תיקון Keystone. תיקון כזה מאפשר למקרן לעמוד בזווית לא מיטבית אך עדיין להקרין בצורה מצוינת ולכן אם אין אפשרות למקם את המקרן בצורה ישרה חייבים לשכור מקרן בעל יכולות תיקון.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד