השכרת מקרן כפר סבא – אתם שואלים, המומחים עונים!

השכרת מקרן כפר סבא – אתם שואלים, המומחים עונים!

מקרן הוא מכשיר המיועד להצגת תכנים מגוונים על גבי מסך. איכות המקרן עושה את ההבדל בין צפייה בתמונה בהירה ומרשימה לבין צפייה בתמונה באיכות בינונית. אל תתפשרו על איכות המקרן, רק כך תוכלו להעניק לצופים שלכם חוויה מענגת באיכות צפייה גבוהה.

מחפשים מקרן להשכרה בכפר סבא, מצאתם! צרו קשר עם חברת “פליימיוזיק”, החברה המובילה בתחום השכרת מקרנים וציוד נוסף לאירועים.

השכרת מקרן כפר סבא – אתם שואלים, המומחים עונים!

שאלה: איך נדע איזה מקרן לשכור?

תשובה: יש הבדלים בין המקרנים השונים בעוצמת האור ורזולוציה של המקרן. באופן כללי יש שני סוגים של מקרנים, מקרנים המיועדים לתצוגה ביתית ומקרנים המיועדים לתצוגה מחוץ לבית. המקרנים המיועדים להקרנה ביתית הם מקרנים המציגים תמונה באיכות גבוהה ורזולוציה גבוהה. המקרנים המיועדים לשימוש מחוץ לבית מאופיינים בעוצמת הארה גבוהה יותר . חשוב לדעת שככל שעוצמת ההארה נמוכה יותר, כל איכות התמונה תהיה טובה יותר והצבעים יהיו חדים יותר.

שאלה: האם בעת שכירת המקרן עלינו לדאוג לאביזרים נלווים נוספים?

תשובה:לא. בחברת “פליימיוזיק” כל המקרנים מגיעים עם כל האביזרים הנדרשים, כבל למחשב, כבל RCA,וחיבור סאונד להגברת עוצמת הקול. אם עוצמת הקול אינה מספיקה תוכלו לשכור נוסף על המקרן גם מערכת הגברה בעוצמות שונות.

שאלה: מהם סוגי המקרנים הנפוצים?

תשובה: יש מספר סוגי מקרנים, פנס קסם, מטול שקפים, מקרן שקופיות ומקרן סרטים. כל סוג של מקרן מיועד לצרכים שונים. לפני שאתם שוכרים את המקרן חשוב למסור מידע על  הצורך שבגינו נדרש המקרן, צוות העובדים המיומן בחברת “פליימיוזיק” ידע להתאים לכל דרישה את המקרן המתאים.

שאלה:  לפי מה נקבעים מחירי ההשכרה של המקרנים?

תשובה: מחירי המקרן נקבעים לפי איכות המקרן, גיל המקרן ועוצמת התאורה. ככל שהמקרן יהיה חדש יותר ובעוצמת תאורה גבוהה יותר, כך המחיר שלו יהיה גבוה יותר.

טיפ שלנו: לפני שאתם שוכרים מקרן ערכו סקר שווקים והשוו מחירים, אך זכרו, לא כדאי להתפשר על איכות המקרן גם במחיר גבוה קצת יותר. אם התמונות שתקרינו לא יהיו ברורות ובהירות, איכות הצפייה תהיה נמוכה וההנאה מהאירוע תיפגע.

שאלה: היכן עדיף להקרין את התמונה, על הקיר או על גבי מסך ייעודי?

תשובה: אם אין ברירה, תוכלו להקרין את התכנים על הקיר, אך אם אתם מעוניינים באיכות צפייה מיטבית, כדאי להקרין את התמונות על גבי מסך. בחברת “פליימיוזיק” נשמח להשכיר מסכים לצפייה בגדלים שונים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד