השכרת מקרן כפר סבא

השכרת מקרן כפר סבא

המקרן מגדיל את התכנים שהוא מקרין בהתאם לנתונים הייחודיים לכל מקום. חשוב להתאים את הגדלת התכנים בהתאם לגודל המסך ורצוי לבחור מסך שיאפשר צפייה ברורה ונעימה בתכנים גם למשתתפים היושבים במרחק מהמסך או מהקיר שעליו מוקרנים התכנים.

המקרן מורכב ממכלול של עדשות ומקור של אור. הודות לסוגי העדשות השונות הנמצאות במקרן אפשר למקד את התמונה על המסך או על הקיר בהתאם לצרכים.

השכרת מקרן כפר סבא – מהם סוגי המקרנים הנפוצים?

יש סוגים שונים של מקרנים, את בחירת המקרן המתאים יש לעשות בהתאם למטרת ההקרנה.

מטול שקפים הוא מכשיר אופטי אשר מייצר אור ומרכז את האור באמצעות העדשות הנמצאות בתוכו. על העדשה מניחים שקף ובאמצעות עדשה אחרת ומראה, האור העובר את השקף יהיה מוקרן על הקיר או על המסך.

מקרן שקופיות הוא מקרן ייחודי המיועד להקרנת שקופיות. זהו מקרן המכיל מנגנון אוטומטי שבתוכו מניחים את השקופיות בהתאם לסדר ההקרנה. המקרן מייצר אור, האור עובר בשקופית הראשונה  ובאמצעות העדשה הוא מוקרן על הקיר או המסך. יש מקרנים שבהם המעבר משקופית לשקופית מתבצע באופן אטומטי ויש מקרנים שבהם המעבר נעשה באופן ידני.

השכרת מקרן סרטים הוא מקרן ייעודי המיועד להקרנת סרטים. מקרן זה מכיל מנגנון מיוחד להקרנה של סרט הפילים. המנגנון מעביר את הפילים אל מול מקור של אור ובאמצעות העדשה המרכזת את האור, האור מוקרן לכיוון הקיר או המסך.

הפילים זהו סרט המכיל אוסף של תמונות הממוקמות זו אחרי זו. כדי שהתמונה תוקרן בדייקנות על המסך, קיים במקרן סגר אשר נפתח רק כאשר המנגנון האוטומטי מוודא בבירור שהתמונה נמצאת מול המסך ומול מקור האור והוא נסגר במהירות כאשר התמונה שהוקרנה מפנה את מקומה לטובת התמונה הבאה וחוזר חלילה עד לסיום של הקרנת כל סרט הפילם. מאז שהוצמדו לפילם גם פסי קול המקרנים המקצועיים יודעים גם לקרוא את קידוד הקול אשר מוטבע בפילם.

לעומת מקרני הסרטים המקרינים תמונות הנמצאות על גבי סרטי פילם או על שקפים, מקרני הווידאו אינם בנויים על שקפים או סרטי צילום והקלט שלהם הוא אות וידאו שאינו ידוע מראש. הודות לטכנולוגיה זו אין צורך להכין את תכני ההקרנה מראש ואפשר להקרין בהם שידורים חיים בזמן אמת.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד