השכרת מקרן לאור יום

השכרת מקרן לאור יום

מתכננים אירוע בשעות היום? צריכים מקרן איכותי?

מקרן לאור יום משמש להקרנה על מסך באזור מקורה ויכול להתאים למגוון אירועים וכנסים. שימוש במקרן צריך להתבצע על פי תכנון מדויק של תנאי התאורה ואם אין לכם אפשרות להחשיך את מקום ההקרנה באופן מלא, אתם צריכים לחפש שירותים להשכרת מקרן לאור יום. המקרנים לאור יום הם ייחודיים ופועלים בעוצמה גבוהה יותר וחשוב לקבל ייעוץ מקצועי בעת ההזמנה של המקרן. מחיר ההשכרה תלוי בסוג המקרן ובמספר ימי ההשכרה הנדרשים לכם וניתן לשכור מקרן יחד עם מסך ואביזרים נלווים בכדי לבצע את ההקרנה בצורה מקצועית מבלי להיות תלויים במיקום של קיר לצורך ההקרנה או שולחן לצורך הצבת המקרן.

היתרונות של מקרנים לאור יום

המקרנים לאור יום מספקים פתרון יעיל להקרנות בשטח פתוח בכל שעות היממה והם מגיעים עם הספק של 2000 אנסי לומנס המתייחס לכמות האור הכוללת המוקרנת על ידי המסך למקרן. אנסי לומנס זו היחידה המגדירה את כמות האור ולא רק את תפוקת האור של המנורה וחשוב לדעת איזה מקרן להזמין על פי גודל המסך ורמת האור שתהיה בזמן ההקרנה. גם אם אתם מבצעים את ההקרנה במקום סגור אבל חודר למתחם אור יום, מומלץ לכם לבחור במקרן בעל מינימום של 2000 אנסי לומנס.

המחיר להשכרת מקרן אור יום

אם החלטתם לשכור מקרן איכותי לאור יום, כדאי שתכירו את אפשרויות ההשכרה הקיימות היום. שירותי השכרת מקרן לאור יום המשתלמים ביותר נקבעים על פי ימים שלמים, כך שניתן לשכור את הציוד לכל היום בלי הגבלה של שעות. אתם מקבלים הצעת מחיר על פי יום ויכולים להחליט לכמה זמן תרצו את הציוד. ניתן להזמין כאמור גם ציוד משלים כמו מסכים בגדלים שונים ולאסוף את כל הציוד בנסיעה אחת.

שירותי השכרת מקרן לאור יום

לקבלת פרטים נוספים על שירותי השכרת מקרן לאור יום, צרו קשר עם חברת PlayMusic המציעה לכם מגוון מקרנים ומסכים איכותיים ומתקדמים. צוות החברה יכול לסייע לכם בבחירת הציוד הנדרש לכם ולספק לכם אותו במחירים משתלמים במיוחד. בקטלוג האתר תוכלו למצוא מקרנים ומסכים להשכרה ליום החל מכמה מאות שקלים ועד אלפי שקלים בהתאם לסוג המקרן והמסך.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד