השכרת מקרן להקרנת מצגות

השכרת מקרן להקרנת מצגות

כיום אין כמעט הרצאה, אירוע או כנס מקצועי אשר לא כולל הקרנת מצגות. לעתים אין לנו דרך לבדוק מראש האם מקום האירוע או הכנס מכיל את האמצעים הטכניים הדרושים להקרנת המצגת ולעתים אנחנו לא רוצים להסתמך על ציוד לא מוכר או שאנו יודעים מראש שאמצעים אלו לא קיימים (כגון באירועים בחוץ, או כשידוע שהציוד חסר או פגום). כדי לוודא שהמצגת שעליה עמלנו תוצג בדרך אופטימלית ואיכותית, ללא תקלותועיכובים, אפשר לפנות לחברה אשר מציעה השכרת מקרן להקרנת מצגות ולתאם מולה את מועד ההשכרה ואופן השימוש.

מה חשוב לדעת כשמחפשים מקרן להשכרה?

הקרנת מצגת במסך גדול מעניקה חווית צפייה אחרת ומרשימה ולשם כך תצטרכו מסך ומקרן. לפני ששוכרים מקרן להקרנת מצגות, כדאי לשים לב לנקודות הבאות:

• לכמה שעות ניתן להשכיר ומה העלות?לרוב אין לאנשים צורך במקרן לשימוש קבוע, אך כן נדרשת אפשרות להשתמש בו באופן חד פעמי או למשך תקופה מסוימת. בדקו האם מחיר ההשכרה משתלם לעומת קניית מקרן.

• האם יש אפשרות למשלוח עד הבית לפני ואחרי השימוש, או שנדרשת הגעה עצמית לאיסוף של המקרן מחברת ההשכרה? לעתים שווה לשלם תוספת כסף ובכך לחסוך את הזמן שיידרש לכם להגיע לאסוף את המקרן ולהחזירו בתום השימוש.

• מהו סוג המקרן? ניתן להתייעץ עם החברה לגבי הסוג המתאים לכם ביותר לצורך הקרנת המצגת. במקרה כזה תישאלו בין היתר לגבי מקום האירוע, גודלו ומספר המוזמנים מולם תוקרן המצגת.

• מה כלול בחבילת ההשכרה? וודאו שהמקרן מגיע עם הוראות הפעלה, כבל חיבור VGA , כבל חיבור HDMI  וכבל חיבור סטנדרטי לחשמל.

• במידת הצורך בדקו אפשרות להוסיף מגבה למקרן ומסך.

• בדקו האם החברה נותנת מענה בזמן אמת, למקרה שלא תצליחו להפעיל את המקרן או תיתקלו בבעיה כזו או אחרת.

• בררו לגבי איכות המקרן להשכרה הניתן לכם. מהי רזולוציית המקרן והאם עוצמת השכרת תאורה שלו מתאימה לתנאי התאורה בהם תוקרן המצגת? יש הבדל משמעותי בין הקרנת מצגת בחדר חשוך או בתנאי אור יום. ככל שאיכות המקרן גבוהה יותר כך יעלה גם מחירו ולכן כדאי לברר מהו המקרן המתאים לצורך הקרנת המצגת שלכם.

השכרת מקרן למצגות תאפשר את הקרנת המצגת שעמלתם עליה באיכות טובה בפני קהל גדול ובאיכות מרשימה.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד