השכרת מקרן ליום הולדת

השכרת מקרן ליום הולדת

חוגגים יום הולדת להורה או לבן זוג? צריכים מקרן לאירוע?

מקרן ומסך הם האביזרים הפופולריים ביותר לאירועי יום הולדת ובעיקר אירועים המתקיימים באולמות אירועים או במתחמים סגורים. את המקרן והמסך אפשר לשכור ליום שלם ולהנות ממקרן איכותי מבלי לרכוש אותו במחיר מלא. שירותי השכרת מקרן ליום הולדת מוצעים לכם כאן באתר עם על פי סוג המקרן עם אפשרות להזמין את סוג המקרן המתאים לכם ביותר מבחינת המחיר ועוצמה המנורה של המקרן. שירותי השכרה הם נוחים מאוד ומספקים לכם מקרן באיכות גבוהה ומתוחזק היטב שעובר בדיקות תקינות קפדניות לפני כל שירות השכרה.

איך יודעים איזה מקרן להזמין?

על מנת שתוכלו לבחור את המקרן המתאים ביותר לסוג האירוע ומיקום האירוע שלכם, חשוב להכיר כמה כללים עיקריים. מסך 120 אינץ’ המתאים להקרנה ביתית מאפשר לכם לבחור אנסי לומנס של פחות מ-2000 (מידת עוצמת האור) לצורך הקרנת מצגת, סרטונים או תמונות. אנסי לומנס נמוך יכול להספיק לחדרים חשוכים ואם האירוע מתקיים בחוץ או במקום מואר, חשוב לבחור באנסי לומנס של 2000 ומעלה, כאשר ניתן למצוא גם אנסי לומנס של 5000 למסכים גדולים.

אופי האירוע ושיטת ההקרנה

ישנם אלמנטים נוספים שיש לבדוק לפני שאתם מזמינים שירות להשכרת מקרן ליום הולדת בכדי לוודא שההקרנה תתבצע בצורה אופטימלית. אם האורחים שלכם יושבים במהלך ההקרנה יש לבחור את הגובה הנכון של המסך באמצעות כיוונון הסטנדט ואם הם עומדים יתכן ותצטרכו מקרן גדול יותר וסטנדט גבוהה. מיקום המקרן הוא גם אלמנט חשוב ויש לבדוק עם בעלי האולם או מקום האירוע איפה יהיה ניתן להציב את המקרן לאורך האירוע או לזמן ההקרנה. מומלץ לבחור במקרן איכותי ממותג מוכר שיספק לכם מענה להקרנה איכותית מבלי שיופיעו תקלות או בעיות במהלך ההקרנה.

שירותי השכרת מקרן ליום הולדת

לקבלת מידע נוסף על שירותי השכרת מקרן ליום הולדת, צרו קשר עם חברת PlayMusic הנחשבת לאחת החברות המובילות בישראל להשכרת ציוד ומכשור מתקדם ואיכותי לאירועים למגזר העסקי, הפרטי והציבורי. החברה ממוקמת במרכז העיר כפר סבא ומספקת שירות ללקוחות מאזורים נרחבים בארץ עם מגוון אפשרויות השכרה של מתקנים וציוד לכל סוגי האירועים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד