השכרת מקרן למצגת

השכרת מקרן למצגת

צריכים להציג מצגת לאירוע או להרצאה? זה הזמן לשכור מקרן!

אם אתם מתכננים להציג מצגת לצורך הרצאה, אירוע או שיווק של מוצר או שירות, חשוב שיהיה לכם מקרן איכותי וחזק. במקום לקנות מקרן חדש באלפי שקלים או עשרות אלפי שקלים, יש לכם אפשרות להזמין שירותי השכרת מקרן למצגת בהתאמה לתקציב שלכם. השירותים כוללים מקרן מאחד המותגים הגדולים בשוק, כגון המותג Epson ואת כל הציוד הנלווה הנדרש לכך, הכולל בין היתר מסכי הקרנה איכותיים, כבלים מאריכים לחיבור המקרן לנקודת חשמל וסטנדים חזקים ויציבים להצבת המקרן.

איך בוחרים נכון מקרן ליום הולדת?

אם האירוע הבא שלכם הוא יום הולדת לאדם היקר לכם, תוכלו להציג מצגת בצורה קלה ונוחה באמצעות הציוד המתאים. בחירת המקרן צריכה להיות מותאמת לדרך ההצגה שלה. כלומר, אם אתם מציגים את המצגת עם תמונות וסרטונים, רצוי לבחור מסך של 120 אינצ’ לפחות. יש לשים לב למידת עוצמת האור של המקרן. אם ההקרנה היא ביתית או מתבצעת במקום הניתן להחשכה, מקרן עם מידת עוצמת אור של פחות מ-2000 אנסי לומנס תספיק לכם (אנסי לומנס היא יחידה למדידת עוצמת האור). אם מדובר על אירוע המתקיים במקום מואר, מומלץ לבחור במקרן עם עוצמת אור של 2000 או יותר אנסי לומנס ואם מדובר על מסך גדול – אפשר לשכור גם מקרן עם עוצמת אור של 4000 אנסי לומנס ויותר.

איך מציבים נכון את המקרן?

אחד הקשיים בשימוש במקרן באירועים, הוא הצבה נכונה שלו. כאשר אתם מזמינים שירותי השכרת מקרן למצגת, תוכלו לקבל הדרכה כיצד לבצע את זה נכון. יש 2 כללי מפתח שחשוב לעמוד בהם. הקרנה בישיבה מאפשרת להשתמש במסכי הקרנה סטנדרטיים, אך אם מדובר בהקרנה בזמן שהאורחים עומדים, מומלץ להשתמש במסכי הקרנה גדולים יותר. אנחנו בחברת PlayMusic נעזור לכם לבחור את סוג המקרן ואת סוג מסך ההקרנה בהתאם לסוג האירוע שלכם ומספר האנשים הצפויים להגיע לאירוע.

הזמנת שירותי השכרת מקרן למצגת

להזמנה של שירותי השכרת מקרן למצגת, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא להתקשר אלינו למספר הטלפון המופיע בראש האתר. אנחנו בחברת PlayMusic נשמח לספק לכם את הציוד המקצועי ביותר להקרנה של מצגות, בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם באירוע.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד