השכרת מקרן נייד

השכרת מקרן נייד

זקוקים למקרן לאירוע הבא שלכם? אתם במקום הנכון!

מקרן נייד הוא אחד הכלים הטובים ביותר להצגת מצגות וסרטונים לאירועים והרצאות. את המקרן ניתן לשכור ביחד עם מסך הקרנה תואם או לבצע את ההקרנה על קיר המותאם לכך. שירותי השכרת מקרן נייד מאפשרים לכם להנות מציוד איכותי, חדיש ומקצועי מבלי לשלם מחיר מלא. אם המקרן צריך לשמש אתכם למספר שעות בלבד, שירותי השכרה הם בדיוק מה שאתם צריכים. במאמר הבא נפרט על סוגי המקרנים המומלצים להקרנה באירועים או בהרצאות ונסביר לכם איך להזמין את המקרן עם הובלה עד אליכם.

מקרן לחדר חשוך ומקרן לאור יום

לפני שאתם מזמינים מקרן לאירוע או להרצאה הבאה שלכם, חשוב שתכירו את 2 סוגי המקרנים העיקריים המוצעים בשירותי ההשכרה. מקרן ראשון הוא המקרן המוכר, המשמש להקרנה על גבי מסכים לבנים או קירות והוא מותאם לחדרים חשוכים בלבד. מקרן מסוג שני הוא מקרן לאור יום. מקרן זה מתאים להקרנה באזור מקורה גם כאשר יש אור שמש. זהו מקרן ייחודי הפועל בעוצמה יחסית גבוהה לעומת מקרנים רגילים. המקרנים המיועדים לאור יום, מאפשרים לכם לבצע הקרנה של סרטונים ומצגות גם בשטחים פתוחים בכל שעה ביום והם בעל הספק גבוה במיוחד של 2000 אנסי לומנס (אנסי לומנס – יחידה המגדירה את כמות האור).

אנחנו רוצים מקרן! איך מזמינים?

השכרת מקרן נייד מתבצעת בקלות ובנוחות כאן באתר וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את סוג המקרן הרצוי לכם. בעת ההזמנה, תקבלו ייעוץ מקצועי מצוות מנוסה בתחום על מנת שבחירת המקרן תהיה מותאמת במדויק לצרכים שלכם. אנחנו בחברת PlayMusic מספקים לכם שירותי השכרה ברמה הגבוהה ביותר למגוון מקרנים ומסכי הקרנה. אנחנו מספקים בטווח מחירים רחב המאפשר לכם להזמין את המקרן והמסך המתאימים בדיוק לתקציב שלכם.

השכרת מקרן נייד – כמה עולה?

שירותי השכרת מקרן נייד מתומחרים על פי סוג המקרן כפי שציינו ועל פי זמן ההשכרה הנדרש לכם. אנחנו בחברת PlayMusic מאפשרים לכם לבחור זמן השכרה של מספר שעות או מספר ימים בהתאם לתקציב שלכם. אנחנו יכולים לספק לכם את המקרן ומסך ההקרנה עם הובלה עד אליכם ואף מאפשרים לכם לאסוף את הציוד ישירות מהחנות שלנו הממוקמת בעיר כפר סבא.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד