השכרת מקרנים איכותיים

השכרת מקרנים איכותיים

יש מקרים רבים שבהם אנו זקוקים למקרן, כאשר אנו צריכים להעביר הרצאה או מצגת, כאשר אנו מעוניינים להקרין תמונות או סרט על גבי מסך גדול ועוד. בשוק יש חברות רבות הפועלות בתחום השכרת מקרנים, אך חשוב לבחור בחברה אמינה ובעלת מוניטין המשכירה מקרנים איכותיים.

מחפשים השכרת מקרנים? צרו קשר עם חברת “פליי מיוזיק”. אנו נדע לבחור עבורכם את המקרן המתאים לכל סוג של אירוע ולכל מקום.

השכרת מקרנים – איך לבחור מקרן מקצועי ומתאים?

יש מצבים רבים ושונים שבהם אנו נדרשים למקרנים, כאשר אנו רוצים להעביר הרצאה וזקוקים למצגת שתלווה את ההרצאה, באירועים משפחתיים שבהם אנו מעוניינים להקרין תמונות של גיבורי השמחה, במפגשים חברתיים שבהם אנו רוצים להקרין סרטים או לראות ביחד משחק כדורגל פופולארי, בהצגת מצגות עסקיות להשקת מוצרים חדשים, בכנסים ועוד. המקרנים יכולים לשמש אותנו בכל מקום, באולמות אירועים, בבתים פרטיים, בחצר או אפילו בחיק הטבע.

לפני שאתם בוחרים מקרן חשוב לתת לבעלי החברה את כל הנתונים כמו מקום האירוע, בבית או בחוץ, גודל המקום, מספר הצופים המשוער, הגודל הנדרש של התמונה,

זמן ההקרנה, בבוקר או בערב, ועוד. לעתים תידרשו לאביזרים משלימים כדי למקסם את איכות התמונה, חשוב לבדוק כי לחברה המשכירה את המקרן יש את כל האביזרים הנלווים הנדרשים.

כאשר אנו שוכרים מקרן חשוב לבדוק שהמקרן עובד, ועובד לטווח זמן ארוך. לא מומלץ לחכות עד לערב ההקרנה ואז לגלות שיש בעיות, כאשר אנו שוכרים את המקרן כדאי לבדוק במקום האם המקרן עובד, לעקוב אחרי איכות התמונה, איכות הקול ולוודא שהמקרן עובד לפחות חצי שעה ללא תקלות.

כאשר אתם שוכרים מקרן חשוב לבדוק כי מסך ההקרנה הוא מסך איכותי. גם אם תשכרו מקרן מצוין, אך המסך לא יהיה איכותי, איכות התמונה תהיה ברמה ירודה. כדי למרב את איכות התמונה חשוב להפעיל את המקרן על משטח חזק ומוצק כדי שהתמונה תיקלט היטב ללא זעזועים.

מקרנים זקוקים לחשמל. אם אתם רוצים להקרין את התמונות במקום שאינו מחובר לתשתיות החשמל, אתם צריכים לשכור גנראטור שיספק לכם מתח חשמלי. חשוב להתאים את הספק הגנראטור לכל מקרן וחשוב לשכור גנראטור עם מייצב מתח כדי שהמקרן לא יינזק מנפילות מתח בזמן ההקרנה ושאיכות התמונה תהיה טובה בכל רגע נתון.

הפעלת המקרן פשוטה ונוחה. לאחר הדרכה קצרה שתקבלו מצוות החברה, תדעו איך להפעיל את המקרן בהצלחה. אם אתם חוששים להפעיל בעצמכם את המקרן מסיבות שונות, אתם יכולים לשכור מפעיל שיפעיל ויפקח על פעולת המקרן.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד