השכרת מקרנים במרכז – 8 דברים שחשוב לדעת

השכרת מקרנים במרכז – 8 דברים שחשוב לדעת

מקרן הוא מכשיר אשר משמש להצגת תכנים על מסך כמו תצלומים, שקופיות, סרטי קולנוע ועוד. השימוש במקרן מאפשר את הצפייה בתכנים בצורה מוגדלת כדי לאפשר למספר גדול של אנשים ציפייה איכותית ומהנה.

אם אתם נדרשים להקרנת תכנים במקרן באופן חד פעמי, קניית מקרן אינה כדאית מבחינה כלכלית. בחברת “פליי מיוזיק ציוד הגברה לאירועים” תוכלו למצוא מקרנים להשכרה, מקרנים שאותם תצליחו להפעיל בקלות וללא צורך בידע טכני.

השכרת מקרנים במרכז –8 דברים שחשוב לדעת

המקרן הוא מכשיר המסוגל לשדר ולהגדיל אות וידאו ממכשירים שונים כמו מחשב, ווי.או.די ועוד. בתוך המקרן קיימת נורה הקובעת את עוצמת התכנים המוקרנים ואת הבהירות שלהם.

המקרנים מחלוקים לשני סוגים, מקרנים לתצוגה ביתית ומקרנים לתצוגה מחוץ לבית. עוצמת התאורה היא הגורם המבדיל בין מקרנים המיועדים להקרנה ביתית לבין מקרנים המיועדים להקרנה בתנאי חוץ. ככל שעוצמת התאורה נמוכה יותר, כך אפשר להגיע לצבעים חדים ולאיכות תמונה טובה יותר.

יש להבחין בין הקרנה המתבצעת באור יום לבין הקרנה המתבצעת בשעות החשיכה. כאשר משתמשים במקרן להקרנה מלאה באור יום רצוי לבחור מקרן בעל עוצמה של אלפיים לומיניום, כאשר מקרינים תכנים בתנאי חושך מומלץ לשכור מקרן בעוצמה של אלף לומיניום.

כאשר מקרינים מצגות אין צורך במקרן בעוצמה גבוהה, כל מקרן בינוני יעשה היטב את העבודה, אך כאשר מקרינים סרטים, יש צורך לבחור במקרן איכותי כדי שאיכות הצפייה תהיה ברמה גבוהה וההנאה תהיה מושלמת.

יש להתאים את סוג המקרן ועצמתו לתנאים שבהם מקרינים את התכנים כמו אזור פתוח או אזור סגור, אירוע רב משתתפים או אירוע עם מספר קטן של משתתפים. כאשר מדובר על אירוע גדול ורב משתתפים כדאי לשקול השכרה של מספר מקרנים ומומלץ גם לשכור את השירותים של טכנאי צמוד שילווה את האירוע, יפעיל היטב את הציוד ויציע פתרונות מידיים למקרה של תקלות.

ככל שעוצמת המקרן תהיה גבוהה, כך גם המחיר שלו יהיה גבוה יותר. לפני שאתם שוכרים מקרן כדאי לערוך סקר שווקים בין החברות המספקות מקרנים להשכרה ולהשוות את מחירי ההשכרה, אך אל תתפשרו על מקרן באיכות ירודה, גם במחיר גבוה קצת יותר.

במקרנים להשכרה מגיעים עם כל החיבור הנדרש, כבל למחשב, כבל RCA וחיבור אודיו. בדרך כלל המקרנים מגיעים עם חיבור לסאונד כדי להגביר את עוצמת הקול, אך אם עוצמת הקול אינה מספיקה אפשר לשכור מערכת הגברה או בידורית בהתאם לצרכים.

איכות המקרן עושה את ההבדל בין אירוע מוצלח ומרשים לבין אירוע בינוני. לכן חשוב לשכור מקרן מחברה המתמחה בהשכרת מקרנים, חברה שצברה ידע וניסיון בתחום.

מחפשים מקרן איכותי במחיר אטרקטיבי, צרו קשר, צוות העובדים של “פליימיוזיק” ישמח לייעץ ולסייע.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד