השכרת מקרנים- העיקר של הערב

השכרת מקרנים- העיקר של הערב

בורג קטן במכונה גדולה:

כדי להבין את החשיבות של השכרת מקרנים, אנו צריכים להבין את החשיבות של בורג קטן במערכת. בכל מכונה גדולה ומשוכללת יש בורג קטן. למכונה, יש חלקים רבים כבדים ומסיבים. יש רכיבים משוכללים ונדירים. בדרך כלל, מושקעות הרבה שנים בפיתוח מכונה ומשוכללת. מושקעת הרבה מחשבה בפיתוח הרכיבים, עיצובם, וסידורים במכונה. מושקעת הרבה מחשבה כיצד תפעל המכונה בצורה הטובה ביותר. נראה, שהבורג- הינו רכיב משני. אם כך, מה תפקידו של הבורג הקטן במכונה הגדולה?

התשובה היא, שבלי הבורג, אין מכונה. אם נוציא את הבורג הקטן, תתפרק כל המכונה הגדולה. כיוון שרכיבי המכונה מתוכננים היטב, היעדרותו של הבורג הקטן, תביא לקריסת כל המכונה. לכן, לכל אחד מהברגים הקטנים במכונה הגדולה והמשוכללת יש תפקיד חשוב. מתכנני המכונה, השקיעו מחשבה רבה במיקומו של הבורג הקטן, והשקיעו מאמץ בחיזוקו של הבורג, לבל יצא ממקומו.

כעת, כשהבנו מה תפקיד הבורג הקטן במכונה הגדולה, נוכל להבין מה תפקיד המקרן באירוע. אמנם, חשוב לדאוג שיהיה באירוע אוכל ושתייה, וכמובן שולחנות וכיסאות. חשוב לדאוג לתוכנית אומנותית, ולמערכת הגברה. אבל- כיצד ניתן יהיה להקרין סרטונים, או מצגת בלי המקרן? ניתן 2 דוגמאות: במסיבות בר מצווה ובת מצווה, מכינים סרטים על הנערים. כיצד ניתן להקרין סרטים ללא מקרן ומסך? בלי סרטים אלו, מסיבת בר המצווה תהיה חסרה. ועוד דוגמא: באירוע עסקי- מציגים לקהל מצגות עסקיות חשובות. פעמים רבות, התוכן החשוב של המצגת הוא עיקר הערב. כיצד יוצגו המצגות לקהל ללא מקרן ומסך?

עכשיו, אנו מבינים בצורה טובה את החשיבות של מקרן ומסך באירוע. אך, כיצד נציג מקרן ומסך? לפעמים יש לנו, לפעמים יש לאולם. ולפעמים, אין. לשם כך, יש חברות להשכרת ציוד לאירועים, המשכירות מקרן ומסך. עלינו לשכור את המקרן והמסך המתאימים. בנוסף, עלינו לשכור סטנדים. כמובן, מומלץ לבקש מחברת ההשכרה שתנחה אותנו כיצד לחבר את הציוד לחשמל, וכיצד להפעיל את המקרן.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד