השכרת סטנדים וכבלים

השכרת סטנדים וכבלים

סטנדים וכבלים הם הפרטים הקטנים העושים את האירוע. לאיכות הכבלים יש חשיבות רבה בהפקת הסאונד ובהעברת הצלילים. כבל איכותי יפיק צליל ברור ונקי ואילו כבל ברמה פחות טובה עלול לפגוע באיכות הצלילים, לגרום לרעשי רקע והפרעות ולעתים אפילו להרוס את המגבר.

השכרת תאורה וסטנדים – כמה מושגים שחשוב להכיר

כבל מולטי הוא כבל ארוך עם שרשור של בין ארבעה לעשרים וארבעה ערוצים המקשר בין הבמה לבין המיקסר סאונד.

כבל המולטי הוא כבל המאגד את כל החוטים הבודדים לכבל אחד מרוכז ובכך הוא מייעל את העבודה. העברה של מספר גדול של כבלים עד לבמה עשויה להיות מייגעת ולקחת זמן רב. השימוש בכבל המאגד חוסך זמן רב ומונע בלאגן וסרבול בין הכבלים השונים.

כדי לדעת להבדיל בין כבל באיכות טובה לבין כבל פחות טוב חשוב לשים לב להדגשים הבאים:

  • החומר שממנו עשוי הכבל הוא זה שישפיע על איכות הצליל שאותו יפיק הכבל. כבל באיכות טובה ישמור על צליל נקי ויציב וכבל באיכות גרועה יהרוס את הצליל.
  • הכבלים באיכות גבוהה הם כבלים העשויים ממאה אחוז של נחושת טהורה, לעומתם הכבלים באיכות פחות טובה עשויים מחומר אלומיניום המצופה נחושת.
  • אל תתפשרו על המחיר. המחיר של הכבלים יכול ללמד על האיכות שלהם. הכבלים העשויים מנחושת טהורה יקרים יותר מאשר הכבלים העשויים מאלומיניום מצופה בנחושת. אם מציעים לכם כבלים במחיר זול ממחירי השוק הממוצעים, בקשו לפרט מאיזה חומר גלם עשוי הכבל.
  • כבלים איכותיים העשויים ממאה אחוז של נחושת טהורה יחזיקו מעמד זמן רב וישמרו במשך כל הזמן על איכות הצלילים. הכבלים העשויים מאלומיניום ומצופים בנחושת הם פחות גמישים, הם נוטים להישבר ואם תלחימו אותם ההלחמות לא יחזיקו מעמד זמן רב.
  • כאשר אתם רוכשים כבלים למערכת הגברה, מומלץ לבחור את הכבל הקצר ביותר. בכבל קצר הסינגל העובר דרכו יעבור פחות הפרעות ורעשים ואיכות הצלילים תהיה הרבה יותר טובה.
  • כל שעובי הכבל יהיה עבה יותר, כך ההתנגדות של הכבל תהיה נמוכה יותר והצליל שיעבור דרכו יהיה באיכות גבוהה יותר.

סטנדים להשכרת תאורה הם עמודים שעליהם מציבים את התאורה  כדי לשלוט על פיזור נכון של האור. הם מסייעים לפזר את האור בעוצמות שונות ובשלל צבעים. הם חלק חשוב מכל ציוד תאורה ומהווים כלי עבודה בסיסי בכל ארגון של תאורה במסיבות, באירועים, בהופעות ועוד.

מחפשים חברה בעלת מוניטין העוסקת בהשכרת סטנדים וכבלים, צרו קשר עם “פליי מיוזיק השכרת ציוד הגברה לאירועים” אנו נשמח לייעץ, להדריך ולהשכיר לכם כל ציוד שיידרש בתחום ההגברה והתאורה. 

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד