השכרת ציוד הגברה במרכז

השכרת ציוד הגברה במרכז

השכרת ציוד הגברה במרכז – 5 שאלות, 5 תשובות!

תשובה: ציוד הגברה כולל מיקסר, מיקרופון, רמקולים מוגברים ומערכות כריזה. תפקיד המיקרופון הוא להמיר את גלי הקול לגלים חשמליים הנשלחים למיקסר, תפקיד המיקסר הוא לקלוט את האותות ולמזג אותם למוזיקה בעוצמות שונות. ככל שעוצמת האותות החשמליים תהיה גבוהה יותר, כך עוצמת הקול הבוקעת מהרמקולים תהיה גבוהה יותר.

מערכת הגברה מיועדת לאירועים עם כמות משתתפים גדולה והיא כוללת רמקול, מגבר מותאם, מיקסר, מיקרופון וחצובות כדי להניח עליהם את הרמקולים.

בידורית היא סוג של מערכת הגברה המיועדת למספר קטן של משתתפים באירוע, בדרך כלל עד למאה איש. הבידורית כוללת בתוכה את כל המרכיבים של מערכת ההגברה, אך בצורה מיניאטורית. בניגוד למערכת ההגברה את הבידורית קל  להפעיל גם ללא צורך בידע טכני, אך הצלילים שיבקעו מהבידורית יהיו באיכות נמוכה יותר מאשר במערכת ההגברה.

תשובה: אם אתם עוסקים באופן קבוע בתחום המוזיקה, כדאי לכם לשקול רכישה של ציוד הגברה מקצועי, אך אם אתם נדרשים לציוד באופן חד פעמי או למספר פעמים בודדות בשנה, מומלץ לשכור ציוד הגברה. השכרת ציוד הגברה במרכז זולה יותר מאשר רכישת ציוד, לא תצטרכו לאחסן את הציוד, לא תידרשו לטפל בתקלות ולתחזק את הציוד.

ובנוסף, לכל אירוע יש מאפיינים אחרים שאליהם יש להתאים את ציוד ההגברה. ציוד שיתאים לאירוע הנערך בחלל סגור לא יתאים לאירוע רב משתתפים המתקיים בחוץ. כאשר אתם שוכרים מערכת הגברה, תוכלו להתאים כל פעם את המערכת בהתאם לנתונים המשתנים.

תשובה: מחיר השכרת הציוד נע בין כמה מאות שקלים ועד לאלפי שקלים בהתאם לגודל הציוד ולאיכותו. כדי להיות בטוחים שהמחיר שאותו אתם נדרשים לשלם הוא מחיר הוגן, מומלץ לערוך סקר שווקים ולהשוות מחירים, אך על בסיס נתונים שווים. בכל מצב, אף פעם לא מומלץ להתפשר על איכות הציוד גם במחיר זול יותר.

תשובה: בחברת “פליי מיוזיק, משכירים ציוד הגברה באיכות טובה ובמחירים אטרקטיביים. צוות העובדים צבר ניסיון רב בתחום וידע להתאים לכל סוג של אירוע את הציוד המתאים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד