השכרת ציוד הגברה בפתח תקווה

השכרת ציוד הגברה בפתח תקווה

השכרת ציוד הגברה בפתח תקווה –7 טיפים שיעזרו לכם לשכור ציוד מתאים

הקפידו על איכות הציוד, גם במחיר גבוה קצת יותר. בשוק מוצעים להשכרה סוגים רבים של ציוד הגברה במגוון מחירים. אל תתפתו למחיר נמוך במיוחד, ציוד הגברה באיכות נמוכה עלול לחבל בהצלחה של האירוע.

כמו בכל תחום, גם בתחום ציוד הגברה להשכרה חשוב לקבל המלצות. שאלו בין חברים, ידידים, ואנשים העוסקים במוזיקה על חברה מומלצת שעליה תוכלו לסמוך. אם תבחרו בחברה בעלת מוניטין, הציוד יהיה איכותי ואנשי הצוות ידעו להמליץ לכם על הציוד המתאים. בררו האם הציוד עבד היטב, האם הוא ענה על הציפיות והאם הוא היה מתאים לאופי האירוע שלכם.

שני פרמטרים מרכזיים משפיעים על בחירת ציוד הגברה, מיקום האירוע וכמות המשתתפים. אם אתם עורכים אירוע קטן בבית או בחצר תספיק לכם ערכת בידורית המיועדת לאירועים קטנים, אך אם אתם עורכים אירוע רב משתתפים אתם חייבים ציוד הגברה בעל עוצמה גבוהה. אם בחרתם לערוך את המסיבה בחלל סגור, חשוב לבדוק את האקוסטיקה באולם. ובהתאם לרמת האקוסטיקה יש לבחור את עוצמת ההגברה.

חשוב לקחת בחשבון את נוחות ההפעלה של הציוד. ציוד הגברה מורכב ממרכיבים רבים המחוברים ביניהם בחוטים ולא כל אחד יודע להרכיב נכון את החוטים בלי להסתבך. כאשר אתם שוכרים ציוד הגברה, בקשו הנחיות מפורט על אודות הפעלת הציוד ואם התקציב מרשה אולי כדאי לשכור איש מקצוע שיפעיל את הציוד ויהיה נוכח במשך כל זמן האירוע.  כדאי לדעת כי חברות רבות משכירות ציוד הגברה הארוז במזוודה, כל הרכיבים מחוברים מראש ומה שנשאר לכם זה רק להכניס את התקע לשקע.

אם ציוד ההגברה מיועד לתקליטן, רצוי לשכור ציוד הגברה עם הרבה כניסות וחיבורים כדי שכל הכלים יישמעו טוב.

עוצמת הרמקולים היא אחד הפרמטרים החשובים בבחירת הציוד. אם אתם עורכים אירוע בינוני תוכלו להסתפק הרמקול בעוצמה של שלוש מאות וואט, עבור אירוע גדול יש צורך ברמקולים בעוצמה גבוהה יותר.

צוות העובדים בחברת “פליי מיוזיק” חי ונושם את תחום ההגברה, אז למה לא לפנות אל המומחים בתחום? צרו קשר, אנו נשמח לעזור.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד