השכרת ציוד הגברה –7 טיפים חשובים על השכרת בידורית

השכרת ציוד הגברה –7 טיפים חשובים על השכרת בידורית

יש סוגים שונים של בידוריות, אנו בחברת “פליי מיוזיק” נשמח להציג בפניכם את כל הסוגים ולסייע לכם לבחור את המערכת המתאימה.

השכרת ציוד הגברה – כל מה שרציתם לדעת על הבידורית

יש שלושה סוגים של בידוריות, יש בידורית אישית נישאת, יש בידורית קבועה המיועדת להצבה במקום מסוים ויש מערכת בידורית ייעודית למסיבות קריוקי.

בידורית אישית זוהי בידורית קלה וקומפקטית, היא מגיעה עם חגורת מותניים או חגורה המתאימה לתלייה על הכתף, המשקל שלה קל ואינו מכביד על הגוף בעת הנשיאה. בידורית אישית מיועדת בעיקר להשמעת קולו של הדובר, להרצאה בפני קהל מצומצם, להפעלות של ילדים, לסיורים מודרכים ופחות להשמעת מוזיקה.

הבידורית הקבועה מסיבית יותר ומכילה פונקציות מתקדמות לתפעול ואיכות שמע ועוצמות בדרגות שונות. המשקל שלהן כבד יותר והן מצוידות בגלגלים ובידית נשיאה נשלפת כדי שיהיה קל יותר לנייד אותן ממקום למקום.

בידורית קריוקי היא בידורית נפוצה המספקת פתרון פשוט ולא יקר למסיבות קריוקי. במקרים רבים אין הבדל בין  בידורית קריוקי לבין בידורית רגילה, בדרך כלל זהו גימיק שיווקי .

כל הבידוריות מצוידות במספר חיבורים וערוצים להשמעת מוזיקה ממקורות שונים. בחלק מהבידוריות יש שקע USB  לחיבור למחשב נייד ולחלק יש מקורות כניסה לחיבור למכשירים נוספים כמו נגני וי. או. די. תקליטורים, טאבלטים ועוד. יש דגמים הכוללים גם חיבור לרדיו שבאמצעותו אפשר להאזין לתחנות רדיו שונות.

את איכות השמע של הבידורית יש לבחור בהתאם לשימוש המיועד. אם אתם רוצים לשמוע מוזיקה באיכות טובה, במסיבות קריוקי למשל, כדאי לבחור בידורית בעלת איכות שמע גבוהה. המרכיב העיקרי המשפיע על איכות השמע, הוא הרמקול של הבידורית כאשר איכות השמע נקבעת בהתאם להספק שלו. בדגמים השונים הספק השמע נע בין חמישה וואט לשלוש מאות וואט . לקהל קטן מספיקה איכות שמע בעוצמה של בין עשרים לשלושים וואט, לקהל גדול האוהב לשמוע מוזיקה באיכות טובה יותר מומלץ לבחור בהספק של מאה וואט ולשימושים מקצועיים יש לבחור בהספק של שלוש מאות וואט.

כדאי להקפיד גם על איכות המיקרופון. מיקרופון חלש המתאים לדיבור מתון לא יצליח להתמודד עם קולות גבוהים ועם סביבה רועשת. רק מיקרופון איכותי יצליח להפיק צלילים מלאים, ברורים וצלולים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד