השכרת ציוד הגברה

השכרת ציוד הגברה

אירועים רבי משתתפים כמו כנסים גדולים, הופעות, ירידים או מסיבות בשטחים פתוחים, מצריכים לא פעם השכרת ציוד הגברה איכותי.
גם אירועים מצומצמים כמו חתונות בשטח פרטי, ימי הולדת או כל אירוע אחר, מצריכים לעיתים השכרה של מערכת הגברה מומלצת שתספק פתרון אידיאלי בהתאם לסוג האירוע והצורך הנדרש.
השאלה הראשונה שכל אחד שמפיק אירוע צריך לשאול את עצמו היא איך בוחרים מערכת הגברה מקצועית שתתאים לאופי האירוע ואילו אביזרים נוספים חשוב לשכור? וכאן המגוון יכול לבלבל מעט ולהקשות על הבחירה.
ישנו היצע רחב של מוצרים המיועדים לטובת השכרת ציוד הגברה ומתאימים לשימושים שונים ולכן מומלץ להיעזר במומחים בתחום שיוכלו להמליץ על הציוד המתאים.
כיום אף ניתן לקבל גם שירותי הקמת מערכות הגברה כך שתחת ספק אחד תוכלו לקבל מעטפת שירותים כוללת של ייעוץ, השכרה, שינוע והקמה של הציוד.

בחירת מערכת הגברה מומלצת

היצע האפשרויות בתחום ההגברה הוא רחב ומגוון  וכולל מס’ סוגי מערכות דוגמת מערכת הגברה מקצועית פרונטלית או לינארית, מערכות הגברה המיועדות לשימוש ביתי, בידוריות, רמקול מוגבר, מיקסרים ואחרים כאשר כל מוצר הינו בעל מאפיינים, יתרונות וחסרונות משלו. כמו כן, כל מערכת מצריכה שימוש בכבלים ואביזרים נלווים שונים על מנת לספק את התוצאה האידיאלית ולכן חשוב לבצע מראש תכנון הקמת מערכות הגברה בהתאם לאירוע, מיקומו- חלל פתוח או סגור? כמות המשתתפים ופרמטרים נוספים שיש לקחת בחשבון בהפקת האירוע. השירותים והעלויות של השכרת ציוד הגברה משתנים בהתאם לסוג וכמות המערכות הנדרשות ולפי היצרנים השונים ולכן מומלץ לבצע סקר שוק מקיף טרם בחירת הספק ולהבטיח לעצמכם כי בחרתם בציוד איכותי ומקצועי ובמחיר משתלם.

שירותי השכרת ציוד הגברה

לאלו מכם שלא מגיעים מתחום ההגברה, אנו ממליצים לקבל ייעוץ והכוונה ממומחים בתחום טרם בחירת מערכת הגברה מקצועית או בכלל.
חברתנו מציעה לכלל לקוחותיה שירותי מכירה, השכרה וכן הקמת מערכות הגברה לאירועים קטנים וגדולים כאחד.
אנו מספקים ללקוחותינו את כלל הפתרונות בתחום ההגברה והתאורה ומציעים מערכות מתקדמות דוגמת מיקסרים, מוניטורים, מיקרופונים, פנסים, גנרטורים, ציוד אולפני הקלטות ועוד והכל במקום אחד.
כמו כן, צוות המומחים שלנו ישמח להעניק לכם ייעוץ אודות מערכת הגברה מומלצת בהתאמה אישית לפי אופי האירוע שאתם מתכננים.
לקבלת פרטים נוספים אודות השירותים שלנו והצעת מחיר מותאמת- התקשרו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד