השכרת ציוד לאירועים בכפר סבא

השכרת ציוד לאירועים בכפר סבא

השכרת ציוד לאירועים בכפר סבא – כי לציוד יש השפעה על רמת האירוע

הידעתם, לאיכות הציוד שתשכרו לקראת אירוע יש השפעה מרכזית על רמת האירוע ועל ההצלחה שלו. אתם משקיעים זמן רב בבחירת חברת קייטרינג לאירוע, בבחירת התקליטן, האולם, הפרחים, המשקאות, אך אין ספק כי אחד המרכיבים החשובים ביותר המשפיעים על ההצלחה של האירוע הוא ציוד ההגברה.

מי לא היה באירוע אחד לפחות שבו לא שמעו את דברי הנאומים או שעוצמת המוזיקה הייתה חלשה והתקליטן לא להצליח לרגש ולהרקיד את האורחים. כדי שהאירוע שלכם יצליח צרו קשר עם חברת “פליי מיוזיק השכרת ציוד לאירועים”, החברה המובילה בתחום השכרת ציוד לאירועים בכפר סבא ובכל מקום בארץ. אנו משכירים ציוד הגברה לכל סוג של אירוע. לאירועים משפחתיים,לאירועים עסקיים, למופעים, לכנסים,לפסטיבלים, להצגות תיאטרון ועוד.

  • חשוב לבחור מערכת הגברה איכותית. ככל שהאיכות של מערכת ההגברה טובה יותר והמערכת עומדת בסטנדרטים גבוהים יותר, כך הסיכוי לתקלות במהלך האירוע נמוך יותר.
  • חשוב להתאים ציוד ההגברה לכמות האורחים ולתנאי השטח, האם האירוע מתקיים בחלל סגור ומקורה עם אקוסטיקה טובה או במקום פתוח וללא תשתיות חשמל.
  • אם בחרתם לערוך את האירוע באולם, ככל שהאולם גדול יותר כך יש צורך במספר גדול  יותר של רמקולים. חשוב לתכנן היטב את המיקום של הרמקולים ולקחת בחשבון את צורת המבנה, את תנאי האקוסטיקה וגורמים נוספים כמו עמודים תומכים, עובי הקירות ועוד
  • אם בחרתם לערוך את האירוע שלכם בחיק הטבע, תחת כיפת השמיים, חשוב לבחור ציוד הגברה עוצמתי שיצליח להעביר את העוצמות של המוזיקה ושל הצלילים ברמה גבוהה, כך שכל אורח באירוע ישמע בצורה הברורה והטובה ביותר.
  • באירועים הנערכים בחיק הטבע יש צורך לשכור גם גנראטורים עוצמתיים שיוכלו להתגבר על היעדר תשתיות החשמל. חשוב לבחור חברה המציעה גנראטורים חזקים, איכותיים ומתוחזקים מצוין כדי שמתח החשמל המופק מהם לא ייפול בזמן האירוע וישבית את השמחה.
  • חשוב לבדוק האם החברה מציעה איש מקצוע שילווה אתכם ויתפעל את המערכת בזמן האירוע. במקרה שבו תקרה תקלה למערכת ההגברה באמצע האירוע, בעל המקצוע ידע לפתור את התקלה במיומנות ובמקצועיות.
  • מערכות הגברה לאירועים מורכבות ממספר חלקים, ממיקרופון, ממיקסר, מרמקולים ועוד. חשוב לבדוק את האיכות של כל חלק ואת התפקוד שלו עוד לפני האירוע. כדי להיות בטוחים באיות המערכת בקשו מבעלי החברה לתת לכם רשימה של לקוחות שישמחו להמליץ עליהם.
קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד