השכרת ציוד לאירועים בפתח תקווה

השכרת ציוד לאירועים בפתח תקווה

השכרת ציוד לאירועים בפתח  תקווה – איך לבחור מערכות הגברה?

כל מי שנכח באירוע שבו נשאו נאומים, נאמרו ברכות, הועלתה הצגה או הוצגה מצגת מבין את החשיבות של מערכת הגברה לאירועים. כמעט בכל אירוע שאליו מוזמנים קצת יותר מאשר מספר בודד של אורחים יש צורך בהשכרת ציוד לאירועים בפתח תקווה מקצועי שירכז את האורחים ויאפשר את הנחיית האירוע ואת העברת המסרים בצורה ברורה וקליטה. אם אתם עורכים אירוע חד פעמי כדאי לכם לשכור ציוד הגברה. חברת “פליי מיוזיק” מציעה שירותים מתקדמים של ציוד הגברה בכל סדר גודל ובאיכות בלתי מתפשרת.

מערכות הגברה הן שם למערכות שתפקידן להגביר ולהעצים את הצלילים. מערכות הגברה מורכבות ממספר חלקים, רמקול, מיקרופון, מגבר ומיקסר. יש סוגים שונים של מערכות הגברה, יש מערכות הגברה הנקראות בידורית ויש מערכות רציניות ומקצועיות יותר.

בידורית היא מערכת הנראית כמעין רמקול נייד והיא מחוברת לנגן מדיה ולמיקרופון. הבידורית מתאימה לאירועים קטנים של עד כמאה אורחים ולאירועים המתקיימים במקומות מקורים.

ציוד הגברה עם מערכות מקצועיות מתאימות לאירועים רבי משתתפים ולאירועים המתקיימים תחת כיפת השמיים והן מגיעות בעוצמות שונות. מערכות אלו כוללות מיקסר, מיקרופון, זוג רמקולים, מעמד לרמקולים, חיבורים לנגני מדיה שונים ועוד. כאשר האירוע מתקיים תחת כיפת השמיים במקום שבו אין תשתיות חשמל, יש צורך לשכור גם גנראטור.

אופי האירוע משפיע על סוג מערכת ההגברה שתשכרו. אם אתם עורכים יום הולדת או מסיבת אינטימית וקטנה, מיקרופון פשוט עשוי להספיק לכם, אך אם אתם עורכים מסיבה רבת משתתפים, עם די. ג’יי, נאומים וברכות, תידרשו לשכור ציוד הגברה מקצועי ורציני.

ככל שיש לכם יותר משתתפים באירוע, כך תצטרכו לבחור ציוד הגברה חזק יותר ומקצועי יותר.  גם רמת האקוסטיקה של המקום משפיעה על סוג מערכת ההגברה. אם אתם עורכים אירוע במקום פתוח, תחת כיפת השמיים, תזדקקו לציוד הגברה בעוצמה גבוהה יותר מאשר ציוד הגברה שנועד לחלל סגור ומקורה עם אקוסטיקה טובה.

ציוד ההגברה כולל לא מעט מרכיבים המחוברים בניהם בחוטים ובכבלים. מלאכת הרכבת הציוד מורכבת ועלולה לסבך את מי שלא מתמצא בתחום. יש מערכת הגברה ניידות המגיעות במזוודה שבה כל הציוד מורכב וכל מה שעליכם לעשות הוא רק להכניס את התקע לשקע, אך יש מערכות שבהן חלקי הציוד מגיעים באופן נפרד ויש צורך ביד מקצועית כדי להרכיב אותן.

אם הזמנתם מערכת ניידת, חשוב לוודא שהיא נוחה לסחיבה, שהיא לא גדולה מדי ולא כבדה. אם הזמנתם מערכת הדורשת הרכבה מקצועית,  כדאי לדרוש מהחברה את הרכבת המערכת לפני האירוע באמצעות איש מקצוע.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד