השכרת ציוד לדי. ג’יי – על כל שאלה תשובה

השכרת ציוד לדי. ג’יי – על כל שאלה תשובה

השכרת ציוד לדי. ג’יי

די.ג’יי הוא תקליטן שמנגן מוזיקה או קטעי מוזיקה מוקלטים. בעבר המונח די.ג’יי תיאר את שדרני הרדיו שניגנו תקליטים בתחנות הרדיו השונות, אך בשנים האחרונות כאשר אומרים די. ג’יי מתכוונים לנגנים שמרקידים אותנו במסיבות ומלהיטים את האווירה.

הציוד הנדרש לדי. ג’יי הוא ציוד יקר, מתקדם ומשוכלל. לא כל די. ג’יי יכול לקנות ציוד בעלות של אלפי דולרים. לצורך זה וכדי לאפשר גם לתקליטנים מתחילים לנגן במסיבות קמו חברות המשכירות ציוד לתקליטנים.

השכרת ציוד לדי. ג’יי מתאים לכולם, לתקליטנים ותיקים המעוניינים לחדש את הציוד הישן ולנגן בציוד חדיש ועדכני, לתקליטנים מתחילים שעדיין לא חסכו מספיק כסף לקניית הציוד היקר או לתקליטנים המעוניין לשכור רכיב אחד מתוך הפאזל השלם של הציוד הנדרש לכל די.ג’יי שרוצה לנגן ולהלהיב את הקהל.

השכרת ציוד לדי. ג’יי – על כל שאלה תשובה

שאלה: מהו הציוד הבסיסי הנדרש לכל די. ג’יי?

תשובה: כל די. ג’יי מקצועי צריך מחשב נייד חזק ופלטה של די.ג’יי הכוללת מגבר, מיקרופון, מיקסר, רמקולים, שני קומפקט דיסק מקצועיים וכבלים של סאונד לחשמל.

שאלה: האם די. ג’יי מתחיל צריך מיקסר ומהו התפקיד של המיקסר?

תשובה: כל תקליטן חובב או מקצועי צריך מיקסר. התפקיד של המיקסר הוא לווסת ולשנות את העוצמה של הצלילים, להגביר או להחליש. כל הצלילים מגיעים אל המיקסר ממספר מיקרופונים והמיקסר קולט אותם במספר ערוצים של צלילים. תפקיד המיקסר הוא לאחד בין הצלילים ולהביא לצליל אחיד, צלול ואיכותי. אפשר גם לשלב בתוך המיקסר מכשיר מיוחד המאפשר יצירה של אפקטים קולים המעשירים את המוזיקה.

שאלה: למה חשוב לשכור ציוד איכותי?

תשובה: כל מי שמארגן מסיבה או אירוע יודע כי אחד הפרמטרים המרכזיים בהצלחת המסיבה היא המוזיקה. אם המוזיקה שתשמיעו באירוע תחרוק ולא תהיה נעימה לאוזן, האורחים לא ייהנו והאירוע עלול להיכשל.

שאלה: איך אדע איזה ציוד לדי.ג’יי עלי לשכור?

תשובה: אין פשוט מזה. עליך לגשת לחברה המתמחה במכירה ובהשכרה של ציוד לתקליטנים ולהתייעץ עם המומחים בחברה. חברה טובה מחזיקה מומחים אשר נותנים לכל לקוח ייעוץ והכוונה והיא תדע להמליץ לך על הציוד המתאים ביותר מתוך המבחר הגדול.

שאלה: מה המחיר של השכרת ציוד לתקליטנים?

תשובה: המחיר של השכרת הציוד אינו מחיר אחיד וקבוע, הוא תלוי בסוג הציוד, במספר הפריטים, באופי האירוע, באיכות הציוד ובמספר המשתתפים. לפני שאתם שוכרים ציוד כדאי לבצע סקר שווקים ולהשוות מחירים, אך לא מומלץ להתפשר על איכות הציוד בשל החיסכון במחיר. כדי שתוכלו ליהנות מהמסיבה וכדי שיהיה לכם ראש שקט ללא חשש מתקלות ומהפתעות בלתי נעימות, חשוב לבחור חברה מקצועית המשכירה ציוד תקין ואיכותי.

השכרה של ציוד לדי. ג’יי מחיבת בחירה בחברה מקצועית ואיכותית. אינספור לקוחות ישמחו להעיד על חברת “פליי מיוזיק ציוד לאירועים” צרו קשר ותיהנו גם אתם מציוד איכותי וממסיבה משגעת!

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד