השכרת ציוד לדי ג’יי

השכרת ציוד לדי ג’יי

בעבר כשרצינו להרים מסיבה ולהרקיד ולהלהיב את המשתתפים מספיק היה לשים דיסק או תקליט על הפטפון או הקומפקט דיסק ולרקוד. היום בכל מסיבה יש די ג’יי המצויד בציוד אלקטרוני מיוחד המפעיל ומקפיץ את הקהל. השכרת ציוד סאונד לדי ג’יי מתאימה לדי ג’יי מקצועיים המעדיפים לשכור ציוד ולא להשקיע סכומי כסף גבוהים בקניית ציוד מקצועי או לדי ג’יי חובב המעוניין להרקיד את החברים במסיבה סוערת ומלהיבה. במקרים רבים מעדיפים תקליטנים רבים לשכור ציוד מקצועי ואיכותי של די. ג’יי מאשר לקנות ציוד מקצועי באיכות פחות טובה בשל מגבלות תקציביות.

השכרת ציוד לדי ג’יי – מידע קצר על הציוד הנדרש

די ג’יי מקצועי צריך מחשב נייד חזק, מיקסר, פלטה של די.ג’יי הכוללת שני קומפקט דיסק מקצועיים, מגבר, רמקולים, אוזניות, מיקרופון וכבלים של סאונד לחשמל.

פלטה מקצועית די ג’יי היא ערכה המגיעה בארגז שבתוכה נמצאים שני נגני תקליטורים, מיקסר וכרטיס קול מקצועי. הפלטות צריכות להיות קומפקטיות ונוחות לנשיאה עם מגוון חיבורים ויציאות כמו יציאה לאוזניות, חיבורים לנתב, חיבורים לשנאי, שימוש בסוללה או חיבור למקור חשמל ועוד. השימוש בפלטה של די. ג’יי מאפשרת להשמיע מוזיקה ברצף ללא עצירות וללא שיבושים.

מיקסר לדי ג’יי הוא מכשיר שתפקידו ולשנות את העוצמה של הצלילים, להגביר, להחליש, לווסת ולנתב את הצלילים המגיעים ממספר מיקרופונים לערוץ שמע אחד. במיקסר יש מגוון של כניסות המיועדים למקורות שונים של צלילים, הנקראים בשפה המקצועית ערוצים. במקרים רבים משלבים בתוך המיקסר מכשיר ייחודי שנועד ליצירת אפקטים קוליים מיוחדים המעשירים את המוזיקה המושמעת (עוד על מיקסרים להשכרה).

מיקרופון הוא כלי המעביר את הקולות והצלילים ומעצים אותם באמצעות המגבר המחובר אליו. חשוב להקפיד על מיקרופון איכותי שישמיע צלילים מדויקים ויעניק איכות סאונד טובה ונעימה לאוזן. אם לא תשכרו מיקרופון איכותי, איכות הצלילים תהיה ברמה ירודה.

נוסף על הציוד המקצועי של הדי ג’, כדאי גם לשכור מערכת הגברה איכותית. רק מערכת הגברה מקצועית תפיק צלילים ערבים ונעימים לאוזן. גם אם תשקיעו משאבים רבים ותשכרו ציוד מקצועי ואיכותי של הדי ג’יי, אם מערכת ההגברה לא תהיה איכותית, האירוע שלכם לא יוכתר בהצלחה.

מסיבה טובה ואירוע מוצלח נמדדים באיכות המוזיקה, אם הדי ג’יי שלכם מקצועי ומיומן והציוד חדיש ואיכותי, האירוע יצליח.

בחברת “פליי מיוזיק” אנו מציעים השכרת ציוד לדי ג’יי באיכות גבוהה מתוצרת החברות המובילות בתחום. צוות היועצים המקצועיים שלנו ישמח להמליץ לכם על כל הציוד שבעזרתו תוכלו להפיק מוסיקה נעימה ומסיבה נהדרת.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד